Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski

Opublikowano w: Stylizacje
Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski

Hej Hej! Jakiś czas temu mnie nie było! Przyznam się bez bicia, że po urlopie miałam strasznie dużo spraw do ogarnięcia i po prostu przepadłam w ilości pracy. Teraz powolutku zaczynam się odgruzowywać i mam nadzieję, że będę pisać do Was więcej no i częściej! Mam w głowię masę tematów na fajne posty i publikacje więc musicie uzbroić się w odrobinkę cierpliwości. Dziś temat dobrze Wam znany czyli Internetowy Second Hand, który na moim blogu był już poruszany nie jeden raz. Publikacja odbyła się z końcem lipca – Second Hand Online. Zapraszam do przeczytania całości dzisiejszego wpisu.

Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski

Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski

Jesteśmy już stacjonarnie! Nasz sklep znajduje się w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Św. Jana 4A, czynny jest w każdy dzień roboty od 9:00 – 17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 17:00. Cały czas jednak jest możliwość zakupów internetowych do których Was serdecznie zapraszam. Nowe dostawy w naszym sklepie odbywają się w środy i czwartki o godzinie 18:00, a czasem w soboty pojawiają się dostawy dodatkowe, które zapowiadane są w kilku dniowym wyprzedzeniem. Sądzę, że teraz tym bardziej w okresie jesienno/zimowym, każda z Was znajdzie u nas ładny sweterek, sukienkę na święta czy też idealne jeansy! Zostańcie koniecznie z nami i śledźcie nas na bieżąco na naszym instagramie @amluksusowylook. Niebawem na sklepie pojawi się dostawa wełny na którą wiem, że większość z Was czeka! Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski jest już do Waszej dyspozycji!

Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski

Second Hand online A&M Luksusowy Look

W naszym internetowym second handzie możecie wypatrzeć fajne perełki! Kurtka se zdjęcia pochodzi z naszego second handu o powiem, Wam że to genialna kurtka vintage, której w sklepach nawet nie kupicie. Pamiętajcie, że odzież z drugiej ręki jest unikatowa, wyszukana i macie pewność, że nikt nie będzie chodził w tym samym co Wy! Uważam, że warto również dbać o nasze środowisko i dać drugie życie tym ciuchom!

Stylizacja z jeansową kataną A&M Luksusowy Look oraz sukienką w kwiaty

Ta stylizacja to jedna z moich ulubionych z ubrań naszego sklepu. Sądzę, że znajdziecie u nas naprawdę unikatowe ubrania więc koniecznie zerknijcie! Będę częściej tworzyć stylizacje z ubrań z drugiej ręki, sądzę, że to ważny temat! Sesję zrobiłyśmy z Magdą w Rybniku oczywiście niedaleko zalewu, znalazłyśmy genialne miejsce na zdjęcia z przyczepą kempingową w tle! Kolory tutaj zagrały nam idealnie, takie momenty lubię najbardziej. Zapraszam Was do odwiedzenia naszego internetowego Second Handu A&M Luksusowy Look.

Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski
Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski

Zapraszam do obserwacji na instagramie @rozaliafashion

Zdjęcia wykonała: Widenka Magdalena

    Dodaj komentarz

    Propozycja casualowej stylizacji
    Sesja z przyjaciółką