Propozycja casualowej stylizacji

Opublikowano w: Stylizacje
Propozycja casualowej stylizacji

Hej Hej! Ostatnio z powodu mojego urlopu zrobiłam sobie małą przerwę od publikacji na blogu. Jednak naładowana pozytywną energią wracam do Was z nowym wpisem na moim blogu! Mam nadzieję, że ten wpis Wam się spodoba i jeszcze częściej będziecie tutaj zaglądać. Dziś propozycja casualowej stylizacji i zdjęcia w takim troszkę drapieżnym klimacie! Wiem, że takie sesje Wam się bardzo podobają więc i tym razem chciałam aby klimat był dość ciekawy! Zapraszam Was do przeczytania całego wpisu jak i zobaczenia zdjęć z tej sesji.

Propozycja casualowej stylizacji

Propozycja casualowej jesiennej stylizacji

Dziś tłem mojej stylizacji celowo jest stacja benzynowa! Taki troszkę oldschool, ponieważ mam na sobie koszulkę marki Enduro i to z jej udziałem przygotowałam dzisiejszy look! Bardzo lubię takie proste jesienne stylizacje, które tworzą spójną całość, a sesja na stacji benzynowej zawsze mi się marzyła! Jak dobrze wiecie z moich poprzednich wpisów z motoryzacją jestem bardzo związana z uwagi na posiadanie dwóch samochodów zabytkowych. Wpisy możecie zobaczyć tutaj KLIK KLIK. Swoją pasją zaraził mnie mój mąż, który z zawodu jest kierowcą międzynarodowym jednak jego pasją są samochody sportowe oraz pojazdy zabytkowe. Nie wspomnę już o tym, że marzeniem mojego męża jest posiadanie swojego motoru / ścigacza. Jak już ten etap będzie za nami z pewnością skorzystamy sobie ze strony Motogar. Uważam, że na wszystko przyjdzie odpowiednia pora i odpowiedni czas! Dla mnie wymarzonym motocyklem był zawsze Bonneville T100, ale oczywiście inne modele również mi się podobają!

Propozycja casualowej stylizacji

Jesienny look ze sportowym przełamaniem

Mam nadzieję, że mój t-shirt marki Enduro w połączeniu z białymi spodniami z wysokim stanem i jeansowym kożuszkiem wyszedł dobrze? Dopasowałam również biały kapelusz i klasyczne kremowe botki, aby pozostać w tym oldschoolowym klimacie! Zdjęcia z Magdą zrobiłyśmy celowo rano o godzinie 8:00, aby załapać się jeszcze na magiczne światło o wschodzie słońca! Mam wrażenie widząc te zdjęcia, jakby w tle pojawiła się lekka mgła! Takie klimatyczne sesje lubię najbardziej i liczę na to, że będę ich miała dla Was coraz więcej! Miłego oglądania kochani!

Propozycja casualowej stylizacji
Propozycja casualowej stylizacji
Propozycja casualowej stylizacji

Top pochodzi ze sklepu Enduro7 | Współpraca powstała przy współpracy z marką Motogar

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

  • Ania
    12 października 2021

    Ładna stylizacja bardzo wygodna

Dodaj komentarz

Metamorfoza kącika Selsey
Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski