Auto do ślubu Wodzisław Śląski

Opublikowano w: Organizacja Weselna

Cześć! Nie sądziła, że tak szybko pokażę Wam nasz nowy zakup! Zielony garbus to nowość w naszej ofercie jeśli chodzi o wynajem samochodów! Pisząc tego posta cała się trzęsę ze szczęścia, że razem z mężem spełniliśmy kolejne marzenie. Już teraz możecie wynająć nasz samochód na swój ślub. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i zobaczenia sesji jaką zrobiła nam Magda! Auto do ślubu Wodzisław Śląski – garbus już teraz jest do Waszej dyspozycji.

Auto do ślubu Wodzisław Śląski

Na samym początku zaproszę Was do polubienia naszej strony na fanpage GARBI oraz naszego instagrama @ZIELONYGARBI. To tam najczęściej będziemy wrzucać jakieś nowości, nowe sesje zdjęciowe czy też filmy i relacje z przejażdżki zielonym garbusem! Cieszymy się, że nasza oferta się powiększyła! Pewnie pamiętacie ostatni wpis? Gdzie pisałam Wam o naszym Fiacie 125p? Teraz już możecie wybierać, którym samochodem wybierzecie się na ślub. Przed nami mnóstwo sesji zdjęciowych do zrealizowania, ale mamy już pierwsze zdjęcia z którymi koniecznie chcę się w Wami podzielić. Auto do ślubu Wodzisław Śląski zielony Garbi to Wasz najlepszy wybór.

Auto do ślubu Wodzisław Śląski

Auto do ślubu Wodzisław Śląski

Samochód zakupiliśmy tydzień temu! Obecnie trwają jeszcze jego poprawki, aby w pełni przygotować go do sezonu ślubnego. Mamy zamiar przerejestrować go na żółte tablice jak zabytek, odświeżyć wnętrze oraz pięknie do spolerować! Zmieniliśmy już koła i zdecydowanie jego wygląd nabiera kształtów. Samochód będzie do wynajęcia od 1 lipca! Do tego czasu chcemy się uwinąć ze wszystkim. Mamy już nawet pierwsze wesele na ten rok! Nie mogę się doczekać kiedy wyruszy na swoje pierwsze wesele! Wynajmujemy samochód na terenie całego śląska oraz pobliskich województw.

Auto do ślubu Wodzisław Śląski

Auto do ślubu woj. śląskie

Sprawdziliśmy ofertę całego woj. śląskiego i nie widzieliśmy ani jednego zielonego garbusa! Plan na samym początku był całkowicie inny. Miałam swoje wizje i chciałam, aby był w kolorze kości słoniowej… Wszyscy z pełnym przekonaniem odradzili nam zmianę koloru! Znajomi twierdzą, że ta zieleń jest unikatowa i może też dlatego garbi będzie często wynajmowany na wesela! Faktycznie po chwili namysłu pomyślałam, że nie każdy chce jechać białym lub kremowym samochodem do ślubu! Dlatego też stworzyłam tego posta, aby zapytać Was o zdanie na ten temat i o opinię na temat koloru naszego samochodu? Jestem ciekawa czy Wy, wynajęlibyście go na swoje wesele!? Auto do ślubu Wodzisław Śląski – to jedyny taki kolor w naszej miejscowości!

Auto do ślubu Wodzisław Śląski

Jakie auto do ślubu wybrać? Zabytkowe czy nowoczesne?

Jeśli obserwujecie mojego bloga jakiś czas, dobrze wiecie, że uwielbiam samochody klasyczne! Tą miłością zaraził mnie mój mąż, który w swoim garażu ma już dość pokaźną kolekcję samochodów zabytkowych! Na razie nic więcej nie mogę zdradzić, ponieważ samochody są w trakcie remontu i ze względu na nasze finanse jeszcze będziemy musieli poczekać i ich skończeniem! … ale spokojnie kiedyś również ujrzą światło dzienne i będą w naszej ofercie samochodów do wynajęcia.

Wracając do tematu Jakie auto do ślubu wybrać? Zabytkowe czy nowoczesne? – tutaj wszystko zależy od klimatu w jakim urządzacie wesele. My mięliśmy ślub w klimacie rustykalnym, w drewnianej sali z dekoracją z makram… dlatego wybraliśmy samochód klasyczny na nasz ślub. Są jednak osoby które robią Wesele w stylu glamour z okrągłymi stołami i złotymi sztućcami i nawet nie chcą myśleć o wynajmie samochodu zabytkowego. Więc jeśli zastanawiacie się jaki samochód wybrać na ślub – zastanówcie się jaki jest motyw przewodni. Ja jestem wierną fanką klasyków więc mój wybór był jasny.

Auto do ślubu Wodzisław Śląski

Uważam, że nasz zielony garbus świetnie sprawdzi się w klimacie rustykalnym jak i lekko w klimacie glamour! Zapraszam Was do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą! Auto do ślubu Wodzisław Śląski! Stronę mamy jeszcze w budowie, ale już niebawem ruszamy pełną parą, ale już teraz możecie się z nami kontaktować, aby wynająć do na swój ślub! Zostawiam Was z piękną sesją którą wykonała Magdalena Widenka i konicznie napiszcie mi w komentarzu jak podoba Wam się nasz zielony garbus oraz co myślicie o jego kolorze! Do zobaczenia …

Fanpage GARBI Instagram @ZIELONYGARBI

Dodaj komentarz

Samochód do ślubu Wodzisław śląski
Prezent na dzień mamy