Samochód do ślubu Wodzisław śląski

Samochód do ślubu Wodzisław śląski

Hej! Dziś troszkę inny wpis niż zazwyczaj, ale musiałam koniecznie pokazać Wam nasz zabytkowy samochód, który kupiliśmy wspólnie z mężem na nasz ślub. Z początku mięliśmy inne plany czym pojedziemy do ślubu, ale niestety nie zdążyliśmy z remontem tego samochodu więc Fiat125p był idealny na tą okazję. Samochód do ślubu Wodzisław śląski zapraszam do przeczytania wpisu!

Duży Fiat Instagram ► @duzyfiat | Fanpage na Facebooku ►Duży Fiat

Samochód do ślubu Wodzisław

Całe szczęście sezon weselny już powolutku wraca do żywych. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i będziemy mogli wyruszyć fiatem z garażu. Sezon weselny rozpocznie się później niż zwykle, ale bardzo się cieszymy, że cokolwiek rusza. Wychodząc za mąż postanowiłam wraz z mężem, że kupimy samochód którym pojedziemy, aby później dać możliwość innym takiej przejażdżki! Na dzień dzisiejszy mamy Fiata 125p i inne modele też zabytkowe, które obecnie są w trakcie remontu. Dziś chciałam pokazać Wam sesję zdjęciową, jaką zrobiła nam Magda za czasów narzeczeństwa oraz poinformować Was, że nasz Fiat125p jest do wynajęcia! My mięliśmy okazję już nim jechać, teraz Wasza kolej.

Jeśli chcecie choć na chwilę przenieść się do przeszłości to zapraszamy! Auto wraz z kierowcą jest do Waszej dyspozycji. Fiatem możesz wybrać się na

 • ślub, wesele
 • sesję zdjęciową
 • studniówkę
 • wieczór kawalerski lub panieński oraz inne okazję
Samochód do ślubu Wodzisław śląski

Wynajem samochodu na Wesele Wodzisław Śląski

Jeśli jesteście z okolic Wodzisławia Śląskiego lub też całego śląska zapraszamy do nas! Mamy nadzieję, że nasz Fiat125p spełni wasze nawet najmniejsze oczekiwania. Zobaczcie jaką można z nim zrobić sesję zdjęciową i mieć pamiątkę na lata! My jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy jechać nim do ślubu. O całej naszej organizacji weselnej możecie przeczytać na blogu w kategorii ORGANIZACJA WESELNA, jestem pewna, że Wam się spodoba. Samochód do ślubu Wodzisław śląski i nasz Fiat 125p już na Was czeka!

Sesja narzeczeńska z Fiatem125p!

Miałam ogromne marzenie, aby sesja zdjęciowa była z naszym Fiatem125p! W tym miejscu i w tych samych stylizacjach nagraliśmy również podziękowania dla naszych rodziców, powiem Wam szczerze, że wyszło pięknie i bardzo wzruszająco. Ten moment sesji narzeczeńskiej będę pamiętać na zawsze bo to piękne wspomnienia. Sesję wykonaliśmy na pobliskiej piaskowni w Wodzisławiu Śląskim. Jestem ciekawa jak Wam się podoba taki pomysł? Dajcie znać czy nasz Fiat zrobił na Was wrażenie i czy Wy również chętnie jechalibyście nim do ślubu bądź też na inną okoliczność. Czekam na komentarze! Samochód do ślubu Wodzisław Śląski zapraszamy!

Samochód do ślubu Wodzisław śląski

Zapraszamy do wynajęcia naszego fiata! To idealny Samochód do ślubu w Wodzisławiu Śląskim i nie tylko, bo działamy na terenie całego śląska!

Duży Fiat Instagram ► @duzyfiat | Fanpage na Facebooku ►Duży Fiat

 • Beata
  4 maja 2021

  świetna sesja 🙂 takie samochody w dobrym stanie ciężko dostać. Do swojego ślubu chciałabym coś z lat 50′ 🙂

 • Patrycja
  7 maja 2021

  piękne zdjęcia 🙂

 • Magdalena
  27 marca 2023

  ZAINTERESOWANA, PODEŚLIJCIE CENNIK 🙂

 • Pasta-Diamentowa.pl
  9 lutego 2024

  Wow, bardzo ładna sesja. Podoba mi się Twoja sukienka, delikatna i podkreślająca piękno.

Dodaj komentarz

Zielona sukienka w kwiaty
Auto do ślubu Wodzisław Śląski