Dekoracje ślubne 2024

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Dekoracje ślubne 2024

Hejka! Ostatnio zorientowałam się, że na blogu nie pojawiła się publikacja z naszej strefy gentlemana! Jestem w szoku, bo zdjęcia robiłyśmy już jakiś czas temu! Strefa dołączyła do naszej oferty dekoracji P.S.Kocham Cię i ma się naprawdę dobrze! Powolutku wkraczamy z nowościami do oferty i zachęcam Was do zapoznania się z naszymi nowościami na P.S.Kocham Cię. Stylistyka idealnie wpisuje się w dekoracje ślubne 2024. Dodatkowo więcej na temat dekoracji i tematyki ślubnej znajdziecie tutaj.

Dekoracje ślubne 2024

Nowość w ofercie P.S.Kocham Cię – Dekoracje ślubne 2024

Kochani w naszej nowej ofercie pojawiła się strefa Gentlemana! Jest to świetna opcja na wystrój na każdym weselu! Możecie zaprezentować na niej swoje ulubione męskie alkohole! To nie tylko fajna atrakcja, ale również świetna sprawa dla fotografa! Z pewnością będziecie mieć piękne kadry z Waszego ślubu. Oczywiście strefa jest zaaranżowana według waszego stylu wesela i jest dowolnie modyfikowana. Zapraszamy więc do zapoznania się! W naszej ofercie Dekoracje ślubne 2024 pojawiło się również sporo innych dodatków, które publikuję poniżej.

Dekoracje ślubne 2024

Dekoracje ślubne 2024 i złote lustro!

W naszej ofercie pojawiło się również piękne złote lustro! Świetnie prezentuje się na uroczystości w formie powitalnej, albo jako rozpiska drinków! Dowolnie możecie je zaaranżować, a my zadbamy o jego personalizację. Posiadamy możliwość wykonania dla Was naklejek na lustro, dzięki czemu projekt może być indywidualny. Kochani Dekoracje ślubne 2024, to nie koniec naszych nowości!

Gramofon w formie księgi gości!

Mamy też gramofon! W prawdzie na zdjęciach widzicie gramofon, który był tylko na zastępstwo, aktualnie posiadamy patefon z piękną złotą tubą! Zdecydowanie to fajny pomysł i inna alternatywa księgi gości. Otrzymujecie w pakiecie czyste płyty winylowe oraz złoto białe pisaki, dzięki którym goście mogą podpisywać się na płytach! To fajna forma pamiątki, ale również świetna przestrzeń do robienia zdjęć.

Maszyna do pisania – księga gości!

I na koniec mamy jeszcze nowość w ofercie naszych dekoracji, a mianowicie maszyna do pisania w formie księgi gości! Również fajna alternatywa do klasycznej księgi gości! Koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszych dekoracji! Myślę, że każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.

Dekoracje ślubne 2024

Wpadajcie do nas na P.S.Kocham Cię!

 • Sandra
  8 stycznia 2024

  Wow, nowości na P.S.Kocham Cię robią wrażenie.😍 Czekam na więcej inspiracji ślubnych.

 • Milena
  8 stycznia 2024

  piękne dekoracje. podoba mi się ten styl

 • Olga
  8 stycznia 2024

  ten gramofon jako ksiażka gości to super pomysł. Myślę że nikt jeszcze na coś takiego nie wpadł

 • Emilia
  10 stycznia 2024

  Wszystko super i bardzo kreatywne. Idealna oferta dla par, które cenią elegancję i nietuzinkowe pomysły. 😊

 • Olga
  11 stycznia 2024

  Piękne dekoracje. 🙂 Złote lustro, gramofon, maszyna do pisania – to muszą być niesamowite ujęcia.

 • Anna
  18 stycznia 2024

  podoba mi się taki klasyczny styl

 • Anna
  26 stycznia 2024

  każdy detal bardzo tutaj pasuje. Widać pasje w twojej pracy

 • Anna
  26 stycznia 2024

  każdy detal bardzo tutaj pasuje. Widać pasje w twojej pracy

Dodaj komentarz

Klasyczne auto do ślubu śląsk