Pomysł na prezent mikołajkowy

Opublikowano w: Czas wolny i hobby

Cześć! Przychodzę dziś do Was z propozycją świątecznego prezentu mikołajkowego! Tym razem na tapecie Pomysł na prezent mikołajkowy! Pomysł narodził się po otrzymaniu Plakatu Przygód! Co ja tutaj dużo będę opowiadać, jak już wcześnie na blogu pojawiały się publikacje z Albumem Przygód, możecie zobaczyć je TUTAJ. Oczywiście wpis powstał przy współpracy z marką Album Przygód. Zapraszam do przeczytania!

Pomysł na prezent mikołajkowy

Plakat ze zdrapkami – Album Przygód

Dziś mała odmiana! W ostatnich postach pokazywałam Wam publikacje z Albumem Przygód, natomiast tutaj mam dla Was coś nowego, a mianowicie Plakat Przygód! Na plakacie zadania nie są ukryte, co dla mnie jest naprawdę super sprawą, ponieważ można swobodnie wybierać konkretne zadania, które opisane są wokół pól ze zdrapkami. Pod zdrapką kryje się natomiast grafika nawiązująca do danego zadania. Jest to świetny pomysł na prezent mikołajkowy! Plakat Przygód to wyjątkowa bucket list dla pary lub przyjaciół. Uważam, że prezenty od serca mają wyjątkowe znaczenie i naprawdę nie trzeba wiele, aby zacząć w fajny sposób spędzać czas!

Pomysł na prezent mikołajkowy

Plakat ze zdrapkami

Wracając do Plakatu, zrealizowane zadania zdrapujemy i w ten sposób wykreślamy z listy. Lista zawiera aż 100 pomysłów na wspólne spędzanie czasu, więc nie będzie nudy! Pomysły są różnorodne i podzielone tak, aby czy to w letnim czy zimowym sezonie, można było zrobić coś ciekawego. Plakat Przygód to nowość w ofercie marki! Zdecydowanie jest to produkt o odmiennej koncepcji, jednak w dalszym ciągu w klimacie zdrapkowym. Dodatkowo na samym dole plakatu znajduje się miejsce na Wasze pamiątkowe zdjęcie. Plakat możecie wstawić w ramę i zawiesić na ścianie jak forma pamiątki i zawsze możecie wrócić do tych pięknych wspomnień! Plakat jest w formie A2 i świetnie będzie prezentował się w jasnych wnętrzach.

Pomysł na prezent mikołajkowy
Pomysł na prezent na święta

Jeśli szukacie idealnego pomysłu na prezent świąteczny to jestem pewna, że to będzie dobry wybór! Zerknijcie na cały asortyment marki i produkty dostępne w ich ofercie! To świetny czas, aby sprawić najbliższym cudowny prezent! Dodatkowo mam dla Was super promocję! Na Kod: ROZALIA10 otrzymacie -15% rabatu! Plakat dostępny jest pod tym linkiem KLIK.

Pomysł na prezent mikołajkowy
 • Beata
  27 listopada 2023

  super. chciałabym coś takiego mieć

 • Julia
  28 listopada 2023

  Oryginalna propozycja na prezent mikołajkowy. Z pewnością dostarczy wiele radości. 😊

 • Marcelina
  30 listopada 2023

  Zdrapki z zadaniami to na pewno świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Super pomysł. 🙂

 • Ewelina
  3 grudnia 2023

  ciekawe czy mojemu partnerowi by się spodobało coś takiego

 • Magdalena
  4 grudnia 2023

  Świetna inspiracja. Lubie oryginalne prezenty, także chętnie spojrzę na ofertę marki.

 • Anna
  11 grudnia 2023

  Wspólny Bucket List brzmi naprawdę ciekawie. Zwłaszcza w takiej formie. Doskonała inspiracja i chyba z niej skorzystam w najbliższym czasie 🙂

 • Anna
  13 grudnia 2023

  Świetny pomysł na prezent. Zainteresował mnie bardzo!

 • Olga
  14 grudnia 2023

  albumy i ten plakat są świetne. Fajnie że takie coś powstaje.

 • Sylwia
  25 marca 2024

  Myślę że to dobry pomysł na prezent także na rocznicę ślubu.

Dodaj komentarz

Prosecco Van Wodzisław Śląski
Klasyczne auto do ślubu śląsk