Piękne miejsce w Beskidach! | CARRY

Opublikowano w: Sesje zdjęciowe | Stylizacje
Beskidy

Nie wiem dlaczego, ale przerabiając zdjęcia z takich miejsc czuję, że żyję! Kocham góry i mogłabym to powtarzać każdego dnia. Mam zamiar publikować dla Was więcej zdjęć z tak urokliwych miejsc, oby tylko czas na to pozwolił. Dziś kolejna stylizacja dla marki CARRY, tym razem jednak odsłona i propozycja stylizacji w góry.

Sesja w Beskidach

Propozycja stylizacji na wypad w góry wiosną

To stylizacja w której możecie wybrać się w góry w cieplejsze dni wiosny. Taki prosty i kobiecy zestaw dobrze posłuży podczas pieszej wycieczki na ulubiony szlak. Oczywiście podstawą jest tutaj inne obuwie. Prosty i klasyczny look w którym z pewnością będzie Wam bardzo wygodnie.

Beskid Śląski

Casualowa stylizacja, ubrania z kolekcji CARRY

Wszystkie ubrania z dzisiejszej publikacji znajdziecie w sklepach stacjonarnych marki CARRY. W tym zestawie chyba najbardziej spodobały mi się szorty w klimacie boho. Uwielbiam, połączenie ich z kapeluszem i butami kowbojskimi – taką propozycję zostawiam jednak na lato.

Klimatyczne miejsce w samym sercu Beskid!

Początkowo nasza sesja miała całkowicie inny zarys. Miało być elegancko i z klasą, jednak tłumy ludzi podczas majówki w górach totalnie zniechęciły nas do sesji. Zmieniałyśmy wiec plan całej sesji i cieszę się, że tak to wszystko się zakończyło. Znalazłyśmy piękny domek, który posłużył nam jako tło do sesji zdjęciowej. Dajcie znać jak wyszło bo mam nadzieje, że zdjęcia Wam się spodobają.

góry na śląsku
Stylizacja w góry
Beskidy i sesja dla carry
Stylizacja dla marki Carry
Fotografie w Beskidach

“Góry to życie, życie to góry.”  Colette Richard

Przepiękne widoki w beskidach
Gdzie w Beskidy?
Piękne miejsca w Beskidach

Beskidy są super!

Stylizacja: Szorty CARRY |Bluzka CARRY | Narzutka CARRY

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

Dodaj komentarz

Pudrowa wiosenna sukienka|CARRY
Istebna – sesja zdjęciowa i kilka słów o przyjaźni