Nasz ślub i wesele

Opublikowano w: Organizacja Weselna

Hej! Z racji tego, że dziś wyjątkowa data czyli 06.06.2021r postanowiłam stworzyć tego posta specjalnie dla Was! Równo rok temu braliśmy ślub i ten czas skłonił mnie do stworzenia takiego podsumowania z tego dnia! Nasz ślub i wesele to był dla nas wyjątkowy czas! Czas pełen radości, wzruszeń i cudownych wspomnień. Zapraszam Was do zobaczenia tej fotorelacji oraz filmów, które dla Was przygotowaliśmy.

Przygotowania i organizacja

Zacznijmy więc od samego początku, czyli od przygotowań i organizacji. Z Kamilem mieszkaliśmy razem, jednak czas przygotowań postanowiliśmy, aby spędził w domu rodzinnym. Przygotowania zazwyczaj są najbardziej stresujące! Dla mnie ten moment był chyba najcięższy. O przygotowaniach ślubnych zrobiłam już wpis na blogu, więc odsyłam Was na PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE. Wstawię tylko kilka ujęć dla przypomnienia poniżej.

Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele

Nasz ślub i wesele w Jaworzu – Kaplica – Gościniec Nałęże

Jeśli chodzi o samochód do ślubu to wybraliśmy Dużego Fiata! Prezentował się fenomenalnie i wszyscy byli nim zachwyceni! Zdecydowaliśmy się na delikatne strojenie na klamkach samochodu, girlandę oraz naklejkę z tyłu, która również stworzyła świetny klimat. Jeśli szukacie auta na swoje wesele wpadnijcie na AUTA DO ŚLUBU ŚLĄSK z pewnością któryś z proponowanych modeli Wam się spodoba.

Wybraliśmy Kaplicę w Jaworzu – Nałęże ponieważ bardzo nas urzekła! Jedna z piękniejszych kaplic jakie widziałam w życiu. Ma wyjątkowy klimat i znajduje się w super miejscu! Już od pierwszego momentu zobaczenia jej wiedzieliśmy, że to właśnie tam chcemy powiedzieć sobie TAK. Dekoracje z makramy które zostały zrobione w środku wykonała moja mama, która wykonuje takie cuda na zamówienie. Cały klimat naszego wesela był w stylu rustykalnym, ale też czasami pojawiał się styl boho.

Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele

Gościniec Nałęże – Jaworze nasz ślub i wesele

Po przepięknej mszy świętej wybraliśmy się na wymarzoną salę! Wyobraźcie sobie, że mięliśmy 2 lata rezerwacji, aby to właśnie tam zrobić nasze wesele! Udało się i to jeszcze z datą 06.06.2020r. Sala jest piękna i drewniana, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne, a managerka rewelacyjna! To była świetna współpraca i wszystko wyszło tak, jak było to zaplanowane. Klimat tego miejsca jest nie do opisania. Sala dysponuje również miejscami noclegowymi, których widok z rana na góry jest nieziemski! Mogę powiedzieć, że mogłabym zamieszkać w tym miejscu.

Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele

Nasze dekoracje ślubne w klimacie rustykalnym

Chciałabym jeszcze podzielić się w Wami fajnymi ujęciami naszych dekoracji, które tworzyliśmy sami. Księga gości, winietki czy zaproszenia to była czysta przyjemność aby je stworzyć od podstaw. Wiadomo jest to kwestia czasu, ale my chcieliśmy swój własnoręczny projekt, który naszym zdaniem sprawdził się świetnie! Dodam jeszcze, że drewniane tablice również tworzyliśmy od podstaw. Jestem ciekawa jak Wam się spodobają. Stworzyłam też wcześniej na blogu wpis i dokładnie wszystko opisałam, jeśli chodzi o papeterię ślubną. Wpis do zobaczenia tutaj Papeteria ślubna w stylu rustykalnym.

Nasz ślub i wesele troszkę zabawy

Na koniec chciałabym Wam po krotce pokazać zdjęcia z naszej imprezy! Pojawiły się zimne ognie, ciężki dym na pierwszy taniec i podziękowania dla rodziców. To był przepiękny czas pełen wrażliwości i chciałabym choć na chwilę móc wrócić do tamtego dnia! Cieszę się, że stworzyłam dla Was taką fotorelację, ponieważ przypomniałam sobie ten wyjątkowy dzień! Dodatkowo w tym wpisie udostępniłam Wam film z naszego Wieczornego Klipu, który też łapie za serce!

Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele
Nasz ślub i wesele

Dziękuje Wam pięknie za uwagę w dniu dzisiejszym! To był wspaniały dzień pełen wrażeń! Pierwsza rocznica już za nami teraz tylko trwać w postanowieniach i cieszyć się wspólnym życiem! Mam nadzieję, że wpis pod tytułem Nasz ślub i wesele Wam się podobał!

    Dodaj komentarz

    Wiosenna stylizacja z kapeluszem
    Wakacyjny hit klapki i sandały