Wiosenna stylizacja z kapeluszem

Opublikowano w: Sesje zdjęciowe | Stylizacje
Wiosenna stylizacja z kapeluszem

Dziś kilka słów na temat wiosennej stylizacji z kapeluszem i letnią bawełnianą sukienką. Strasznie lubię tą sesję, którą zrobiłyśmy z przyjaciółką o zachodzie słońca! Wiosną i latem najczęściej robimy takie zdjęcia, które tworzone są w czasie złotej godziny! Udało nam się uchwycić piękne światło i kolory, którymi jestem zachwycona! Zobaczcie całość dzisiejszego posta i dajcie znać czy stylizacja z kapeluszem Wam się podoba. Sesja została zrobiona niedaleko domu na łonie natury i w pięknych okolicznościach, więc mam nadzieję, że wiosenna stylizacja z kapeluszem Wam się spodoba…

Wiosenna stylizacja z kremowym kapeluszem

Wiosenna stylizacja z kremowym kapeluszem

To jedna z moich ulubionych stylizacji tego sezonu! Nareszcie przyszła do nas prawdziwa wiosna i możemy założyć wiosenne ubrania. Chyba każdy z nas w tym roku długo wyczekiwał prawdziwej wiosny! Niestety częste opady deszczu i niska temperatura sprawiła, że samopoczucie każdego z nas znacznie się pogorszyło, ale już teraz liczę na to, że przyjdzie prawdziwa Wiosna!

Uwielbiam ten zestaw z bawełnianą sukienką i kremowym kapeluszem, ponieważ całość tworzy bardzo dziewczęcy look. Niedawno na blogu publikowałam już jedną wiosenną stylizację i wiem, że ta sesja bardzo Wam się spodobała. Taki look idealnie sprawdzi się na każdą okazję, do kina, na imprezę czy na spotkanie wśród naszych znajomych. Bawełniana koronkowa sukienka to moja ulubiona zdobycz ostatniego czasu, ponieważ całkowicie z mojej szafy wyeliminowałam poliester! Grunt to wygoda i przewiewny materiał, który również idzie w zgodzie z naturą. Jestem ciekawa czy Wy również zwracacie uwagę na składy materiałów Waszych ubrań, czy raczej nie ma to dla Was większego znaczenia? W moim życiu w ostatnim czasie składy ubrań grają pierwsze skrzypce i latem wybieram zazwyczaj len oraz bawełnę.

Wiosenna stylizacja z kremowym kapeluszem

Wiosenna stylizacja z kapeluszem i butami w stylu Boho

Bardzo często do takich zwiewnych bawełnianych ubrań zakładam dodatki w klimacie boho, który bardzo lubię. Wiązane buty z frędzlami, czy naszyjniki w muszle strasznie przypominają mi wakacyjny i sielski klimat. Zazwyczaj latem zakładam właśnie takie dodatki, które sprawiają, że czuję się jakbym była na wakacjach. Uwielbiam styl boho i staram się, aby moja szafa bardzo się z nim utożsamiała. Długie koronkowe maxi, i te z frędzlami kolekcjonuję ile się da, a później zabieram na wyjazd nad morze! Takie modele w tym roku będą wyjątkowo modne, więc już teraz koniecznie się w nie zaopatrzcie.

Wiosenna stylizacja z kapeluszem

Sesja zdjęciowa na łonie natury

To jedna z moich ulubionych sesji na łonie natury! Bardzo lubię robić zdjęcia w naszej okolicy, która jest na każdym rogu przepiękna i przepełniona spokojem i pięknymi miejscówkami! Wiele osób narzeka tutaj na brak miejsc do zdjęć, ale po ośmiu latach prowadzenia bloga mogę stwierdzić, że każde miejsce jest piękne, tylko trzeba to z niego wykrzesać. Mam nadzieję, że ta sesja, jak i wiosenna stylizacja z kapeluszem Was zainspiruje i stworzycie podobne piękne kadry.

Wiosenna stylizacja z kapeluszem

Poniżej zostawiam Wam link do podobnych zwiewnych sukienek, które na pewno Wam się spodobają i życzę Wam udanego weekendu.

Podobna zwiewna sukienka

Dodaj komentarz

Kosmetyki Bishojo moja recenzja
Nasz ślub i wesele