Samochód do ślubu woj. śląskie

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Samochód do ślubu śląsk

To znowu ja! Wracam do Was z moją ulubioną kategorią na blogu czyli z organizacją weselną! Nie ukrywam, że tematyka tych postów przed ślubem bardzo Wam się podobała. Postanowiłam więc pójść o krok dalej w tym temacie i stworzyć troszkę publikacji na ten temat. Chciałabym porozmawiać tutaj z Wami o różnych aspektach organizacji weselnej i mam nadzieję, że się to uda. Dziś temat Samochód do ślubu woj. śląskie – a to dlatego, że w naszej ofercie pojawił się właśnie samochód Cherry Lady – MG Cabriolet. To samochód, który mam nadzieję Wam się spodoba! Osobiście sama jechałabym nim do ślubu. Nie zapominam jednak o naszym zielonym garbusie, ale też o dużym fiacie – czyli o klasykach, które również potrafią zrobić dobre wrażenie. Zobaczcie dalszą część mojego wpisu.

Samochód do ślubu śląsk

Samochód do ślubu woj. śląskie – czyli nowość w naszej ofercie autodoslubuslask.pl!

Tak na użyczenie w naszej ofercie pojawił się kolejny samochód, to już 3 model, który możecie u nas zarezerwować na swój ślub lub wesele. Jestem bardzo ciekawa, jak Cherry Lady – MG Cabriolet przyjmie się na rynku ślubnym! Idzie sezon tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak zrobić mu dobrą reklamę, stworzyć ulotki i wszelkie sociale. Trzeba być dobrej myśli! Samochód jest z nami niecały tydzień, a już udało się założyć mu konta społecznościowe oraz stworzyć fajną pierwszą sesję! Mamy w planie stworzyć też sesje inspirowane, ale tutaj jeszcze troszkę musimy poczekać, ponieważ czas planowania takich sesji jest znacznie dłuższy. Samochód do ślubu woj. śląskie – czyli jaki model wybrać? Uważam, że każdy samochód z naszej oferty zasługuje na uwagę. Każdy z nich jest inny, wyjątkowy i przepiękny! Wybaczcie mój zachwyt, jednak te klasyki robią na mnie ogromne wrażenie.

Samochód do ślubu śląsk

Cherry Lady – MG Cabriolet

Cherry Lady – MG Cabriolet to 2-osobowy ciemno czerwony samochód, który piękne będzie prezentował się na zdjęciach. To idealny samochód dla pary młodej, która lubi inne, niecodzienne i wyjątkowe wesele! Uwierzcie mi jadąc takim modelem, jestem pewna, że Wasze wesele zostanie zapamiętane na zawsze. Uważam, że jazda Cabrioletem do ślubu to naprawdę świetlna sprawa! Jeśli chodzi o zainteresowanie autem, jest dość duże. Mnóstwo par pyta i orientuje się, jak kształtują się ceny, jak wygląda umowa. Na wszystkie te pytania oczywiście możemy odpowiedzieć poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Samochód do ślubu woj. śląskie – Cherry Lady – MG Cabriolet to świetna propozycja na Twoje wesele! Ten model bardzo dobrze sprawdzi się w stylu Glamour, ale też w lekkim rustykalnym klimacie, ty też w górach! Zdecydowanie przepadłam kiedy go zobaczyłam… mam nadzieję, że Was również do spotka.

Samochód do ślubu woj. śląskie

W okolicy jest dość dużo modeli do wynajęcia, jednak jeśli chodzi o takie klasyki to muszę przyznać, że w okolicy nie ma starodawnych modeli. Z mężem jesteśmy raczej sercem przy staruszkach i nowe modele samochodów BMW czy MERCEDES nie robią na nas specjalnego wrażenia. Oczywiście doceniamy tą pracę i wkład zleceniodawców, ale kłaniamy się zazwyczaj klasykom. Zaczęłam tak opowiadać o Garbusie i o naszym Dużym Fiacie, tak więc teraz nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do śledzenia. Jestem bardzo ciekawa jaka ilość procentowa osób na blogu śledzi tutaj tematy weselne. Przypomnę, że podczas przygotowań do tego wyjątkowego dnia, naprawdę tych odsłon było bardzo dużo. Dzięki za przeczytanie tego posta i wpadajcie zobaczyć nasze samochody i nowy nabytek Cherry Lady – MD Cabriolet. Do zobaczenia w kolejnym wpisie z organizacją ślubną.

Samochód do ślubu śląsk
Samochód do ślubu woj. śląskie
Samochód do ślubu woj. śląskie
Samochód do ślubu woj. śląskie

Zapraszamy więc to rezerwacji terminów na rok 2022 | 2023 na stronie autodoslubuslask.pl

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

Dodaj komentarz

Idealny zegarek damski
Kolorowe skarpetki i moja stylizacja!