Samochód do ślubu Śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna | Stylizacje

Cześć kochani! Dziś kolejny wpis z serii samochodowej czyli Samochód do ślubu Śląsk! Na blogu tematyka ślubna teraz jeszcze bardziej będzie rosła w siłę! Szykujemy dużo, dużo nowego! Jestem totalnie podekscytowana i nie mogę się otrząsnąć! WOW to się dzieje naprawdę! Więcej w kategorii ślubnej przeczytacie tutaj. Znajduje się tam wiele wpisów z moich przygotowań ślubnych, aż chętnie wróciłabym to tego cudownego czasu …

Samochód do ślubu Śląsk

To idealny moment na … wybór samochodu do ślubu! Samochód do ślubu Śląsk

Słuchajcie mamy już powoli początek lutego! To idealny moment, aby zarezerwować sobie termin na wybrany samochód. W naszej ofercie znajdziecie takie modele jak DUŻY FIAT 125p oraz ZIELONY GARBUS. Muszę przyznać, że oba samochody na żywo robią ogromne wrażenie! Jestem totalnie wdzięczna za to, że możemy je mieć i sprawiać Wam nimi przyjemność. Samochody możecie podejrzeć na zdjęciach, ale też prowadzimy ich stronę internetową TUTAJ.

Oczywiście bardzo chętnie spotykamy się z parami młodymi, aby wszystko im przekazać oraz zaprezentować nasze modele aut. Mam nadzieję, że i Wy nie będziecie czekać z tym wyborem do ostatniego momentu. Ten rok jest już dość dla nas napięty, a sezon jeszcze się nie rozpoczął! Na rok 2023 mamy już troszkę zapisów więc serdecznie zapraszamy do rezerwacji. Samochód do ślubu Śląsk

Fiatem do ślubu!

Moi drodzy! Jestem ciekawa czy podczas wyboru idealnego samochodu do ślubu bierzecie pod uwagę również klasyki, czy raczej są to samochody nowe, bardziej ekskluzywne? Z moich ostatnich obserwacji wynika, że coraz więcej par młodych przekonuje się do starych samochodów! Nasz Garbi ma dość duże wzięcie, ale w tym roku Fiat również króluje! Już w niedzielę szykuje nam się świetna sesja inspirowana, w której to Duży Fiat gra pierwszy skrzypce! Trzymajcie kciuki moi drodzy, aby ten sezon przebiegał sprawnie. Samochodów do ślubu na terenie Śląska jest dość sporo, jednak tych modeli klasycznych znacznie mniej! Totalnie z mężem wkręciliśmy się w tą tematykę i uwielbiamy spędzać czas dopieszczając te staruszki. Na naszej stronie AUTO DO ŚLUBU ŚLĄSK możecie zapoznać się z większą ilością zdjęć oraz z filmem.

Oczywiście zapraszamy Was do zapisów osobistych i kontaktu telefonicznego podanego na stronie w zakładce, kontakt. Samochód do ślubu Śląsk to wpis który pomoże Ci w wyborze idealnego samochodu do ślubu!

Samochód do ślubu Śląsk
Powrót do lata i sesja zdjęciowa z udziałem Dużego Fiata!

To jedne z moich ulubionych sesji zdjęciowych kiedy powstają z naszymi samochodami! Jestem wdzięczna za to, że mam możliwość sesji zdjęciowych z tymi klasykami. W tym roku pewnie będzie ich jeszcze więcej! Już rozpoczynam odliczanie do wiosny i do lata… Fiat jest przepięknym samochodem, który sprawdzi się na każdym weselu! Na naszym ślubie prezentował się naprawdę super, sami zobaczcie KLIK. Sesja zdjęciowa została zrobiona przy leśniczówce, a zdjęcia jak zawsze wykonała niezawodna Widenka Magda.

Samochód do ślubu Śląsk
Samochód do ślubu Śląsk
Samochód do ślubu Śląsk
Samochód do ślubu Śląsk

Dziękuje, że ze mną byliście! I trzymajcie kciuki za cały sezon ślubny! Zapowiada się super!

Śledźcie nas również na instagramie – ZIELONY GARBI | DUŻY FIAT

  • Wera
    15 lutego 2022

    Taki klasyk najlepszy. Te samochody mają ten swój urok

Dodaj komentarz

Przegląd internetowego Second Handu!
Sesja inspirowana i Fiat 125p