Przygotowania ślubne Rozalia Fashion

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Przygotowania ślubne

Wreszcie mam chwilę, żeby zacząć publikację zdjęć ślubnych. Postanowiłam podzielić to na kilka kategorii, ponieważ w jednym wpisie byłoby zbyt wiele zdjęć. Zacznę od przygotowań ślubnych, później skupię się na dekoracjach, sesji ślubnej oraz zabawie! Wiem, że długo czekaliście na ten wpis – minął już ponad pół roku od naszego ślubu. Niestety natłok obowiązków i mnóstwo pracy w firmie powoduje, że czasem musimy z czegoś zrezygnować. Mam nadzieję, że czas świąt i okres oczekiwania pozwoli Wam (jak i mi samej) przypomnieć sobie te magiczne chwile i wrócić wspomnieniami do dnia 6 czerwca 2020r! Przygotowania ślubne Rozalia Fashion

Przygotowania ślubne

Nasz ślub! To był jeden z piękniejszych dni w moim życiu – Przygotowania ślubne

… jak chyba każdej kobiety, która czekała na białą suknię, piękne kwiaty i błogosławieństwo. Musiałam podzielić się z Wami tym dniem i zdjęciami, które w nowo wyremontowanym pokoju wyszły pięknie! Zawsze marzyły mi się jasne przejżyste zdjęcia i udało się spełnić moje marzenia. Cały swój wygląd, makijaż i fryzurę zawdzięczam zdolnej Natalii, która nie tylko pełniła rolę świetnej makijażystki i fryzjerki, ale też powiedziała dobre słowo. Już od dłuższego czasu wiedziałam, że Natalia to strzał w 10! Nie wyobrażałam sobie, aby ktoś inny w tym dniu mnie przygotowywał.

Przygotowania ślubne
Przygotowania ślubne
Przygotowania ślubne
Przygotowania ślubne
Przygotowania ślubne
Przygotowania ślubne

Pomysł na fryzurę i makijaż ślubny – Przygotowania ślubne Rozalia Fashion

Na fryzurę i makijaż miałam mnóstwo pomysłów. Kilkakrotnie miałam przyjemność być u Natalii i testować różne warianty. Ostatecznie wybrałyśmy włosy rozpuszczone – fale, a z boku zapleciony został warkocz. Jeśli chodzi o makijaż to rozświetlony nudziak, który podobał mi się zawsze. W takich kolorach czułam się najlepiej, nie wspomnę już o pomadce która zrobiła ogromną robotę! Przygotowania ślubne to jedna z piękniejszych spraw w życiu!

Przygotowania ślubne
Przygotowania ślubne
Przygotowania ślubne
Przygotowania ślubne

Przygotowania ślubne mojego męża

Chciałam pokazać Wam tutaj kilka ujęć z przygotowań u Pana młodego. Kamil w tym dniu prezentował się fantastycznie! Mam takiego męża, że mogę być dumna. Wrzucam Wam więc parę zdjęć, abyście mogli zobaczyć z kim brałam ślub (żart). Oczywiście każdy z nas swoje przygotowania ślubne odbywał w domu rodzinnym w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny.

Sesja zdjęciowa z przygotowań ślubnych

Publikuję jeszcze kilka zdjęć z pamiętnikowej sesji z przygotowań ślubnych. Pisząc to, wracają do mnie emocje i przypominam sobie, że w tym momencie czułam największy stres! Na zdjęciach możecie zauważyć, że nie ma mojej najlepszej przyjaciółki – Magdy… Jednak w życiu przychodzą takie chwile w których później żałujesz, czasu i chciałabyś go cofnąć. Kryzys przyjacielski został zażegnany jednak, brakuje mi naszych wspólnych zdjęć z przygotowań! Na zdjęciach możecie zobaczyć moją siostrę, chrześnicę, bratową i wspaniałą mamę! W tym szczególnym dniu to one wspierały mnie na duchu.

Pamiątkowa sesja zdjęciowa w sukni ślubnej

Podzielę się jeszcze z Wami moją pamiątkową sesją, która bardzo mi się podoba. Kilka ujęć zrobionych na hamaku w pokoju przed przyjściem mojego męża. Wyobraźcie sobie jaki czułam w tym momencie stres! Całe szczęście nie widać tego na zdjęciach i mogę wspominać ten piękny czas z uśmiechem na twarzy.

Dzięki, że przebrnęliście wspólnie ze mną przez ten czas przygotowań ślubnych. Już teraz na bieżąco mam zamiar opublikować wszystkie tematy związane ze ślubem, przeplatając je stylizacjami, świątecznymi sesjami oraz zdjęciami z wakacji – bo ten wyjazd totalnie wypadł mi z głowy, a przecież byliśmy na Kofru! Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się podobają i będziecie czekać na resztę relacji. Trzymajcie się! I zobaczcie też więcej wpisów z kategorii organizacji ślubnej TUTAJ.

Zdjęcia wykonali: Chrzuszcz.com

 • Magdalena Stołtny
  17 grudnia 2020

  To był piękny dzień <3 Długo zostanie w naszej pamięci 🙂 !

 • Aleksandra
  18 grudnia 2020

  My mieliśmy ślub w październiku. Skromny, ale wyszedł naprawdę pięknie!

 • Magda
  22 grudnia 2020

  Prześlicznie Pani wyglądała na ślubie! Piękna kreacja i super post!

 • zaproszenia ślubne
  15 maja 2024

  Ogólnie też wybór zaproszeń jest bardzo ważny. Ja ostatnio znalazłam świetną ofertę gdzie można kupić bardzo ładne i dobrej jakości zaproszenia

Dodaj komentarz

Kremowy pleciony sweter i jeansy
Diabelski młyn – karuzela – Sesja zdjęciowa w Rybniku