Auto do ślubu Śląsk!

Auto do ślubu Śląsk!

To kolejny wpis z serii Organizacji Weselnej na moim blogu. Już ostatnio publikowałam dla Was wpis z naszym Dużym Fiatem oraz naszym Zielonym Garbusem. Oba wpisy cieszyły się dość sporym zainteresowaniem więc stąd pomysł na stworzenie kolejnego z serii Auto do ślubu Śląsk! Mam nadzieję, że przyszłe panny młode jak i panowie skorzystają z tych porad i sesji zdjęciowych i troszkę się zainspirują tym co stworzyłyśmy z Magdą (fotografką) dotychczas. Dziś skupiłam się na publikacji sesji zdjęciowej z naszym Fiatem, którą robiłyśmy o zachodzie słońca! Zapraszam do oglądania.

Auto do ślubu Wodzisław Śląski

W ostatnim czasie zdecydowanie bardziej zainteresowałam się tematem naszych samochodów! Tylko dlatego, że od 28 maja mamy możliwość organizacji Wesel i nasz Fiat oraz Garbus są przygotowywane do nadchodzącego sezonu. Muszę przyznać, że dzieje się dużo, ale to bardzo dobrze! Cieszę się, że tak prężnie możemy się rozwijać i pracować na pełnych obrotach. Sezon ślubny wiadomo bywa trudny, ale musimy dać sobie radę! W naszej ofercie znajdziecie Dużego Fiata oraz Zielonego Garbusa na wynajem. W garażu stoją jeszcze Golf 1 GTI oraz włoski Fiat 500! Chcemy, aby cała czwórka ruszyła już w przyszłorocznych weselach! Trzymajcie za nas kciuki, aby się udało! Auto do ślubu Śląsk będzie nam miło jak polecicie nas dalej!

Auto do ślubu Śląsk!

Nowa strona internetowa naszych samochodów!

Jesteśmy w trakcie przygotowań naszej nowej strony internetowej autodoslubuslask.pl – strona jest w trakcie tworzenia, ale zostawiam Wam już adres. Mam nadzieję, że do kilku dni strona ruszy i będzie na pełnych obrotach. Będziemy informować na bieżąco na naszych social media, zostawiam Wam link @zielonygarbus | @duzyfiat. Dajcie nam znać w komentarzu czy któryś z tych samochodów wynajęlibyście na swoje wesele?

Sesja zdjęciowa z dużym fiatem

Świetny pomysł na sesję zdjęciową z samochodem to wybór klasycznego Fiata 125p! Wybrałyśmy z Magdą miejsce z pięknym widokiem o kolorowym zachodzie! Dodatkowo wybrałyśmy kolorowy dym, który zrobił ogromne wrażenie. Jeśli chce wynająć Fiata na sesję zdjęciową zapraszamy do kontaktu. Życzę Wam udanej niedzieli i mam nadzieję, do następnego! Trzymajcie się!

Auto do ślubu Śląsk!

INSTAGRAM @ROZALIAFASHION

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

  • Kaśka
    26 maja 2021

    Super, że wybieracie takie klasyki. Jak dla mnie bomba 🙂

  • michal
    27 września 2021

    Pięknie Pani wygląda w tym samochodzie. Mam nadzieję, że trochę Pani takim pojeździła.

Dodaj komentarz

Prezent na dzień mamy
Internetowy Second Hand