Internetowy Second Hand

Opublikowano w: Lifestyle | Zakupy
Internetowy Second Hand

Hej! Pewnie większość z Was niejednokrotnie zastanawiała się czym się zajmuję, za co się utrzymuję i czy żyję tylko z bloga? Dziś chciałabym rozwiać Wasze wątpliwości i odpowiedzieć na najczęściej zadawane mi pytania. Dziś porozmawiamy sobie o Internetowym Second Handzie, który wraz z siostrą prowadzę już 2 rok. Internetowy Second Hand A&M Luksusowy Look, to tak naprawdę główne źródło mojego dochodu. Piszę Wam o tym otwarcie, ponieważ uważam, że kwestie zarobkowe w internecie i mity na ten temat powinny zostać już dawno obalone. Od zawsze dzielę się z Wami prawdą, więc i w tej kwestii chciałabym być z Wami szczera. Zacznę od tego, że Internetowy Second Hand to nie lada wyzwanie. Uwierzcie mi, to tylko tak wszystko pięknie wygląda, a rzeczywistość jest całkowicie inna. Zapraszam do przeczytania reszty wpisu.

Internetowy Second Hand

Internetowy Second Hand A&M Luksusowy Look

Dziewczyny już wcześniej na blogu publikowałam wpis dotyczący naszego sklepu. Pierwszym wpisem był temat Sukienek Letnich 2019r, a kolejnym spodnie MOM JEANS. Postanowiłam sobie, że będę częściej wrzucać tutaj perełki z naszego sklepu i częściej wspominać Wam o jego istnieniu. To kilka zdań wstępu, teraz chciałabym Wam przedstawić jak ta praca wygląda. Przeczytajcie dalej i zobaczcie czy Internetowy Second Hand to taki łatwy kawałek chleba. Zacznijmy więc od samego początku, aby poszło nam sprawniej.

Na samym początku zapraszam Was do odwiedzenia naszej strony internetowej A&M Luksusowy Look. Dodatkowo prowadzimy konta na Social Media, na Instagramie @amluksusowylook oraz na fanpage TUTAJ. Dostawy na naszym sklepie odbywają się we WTORKI i CZWARTKI o godzinie 18:00. Publikujemy zdjęcia na Fanpage, a później na insta stories wrzucamy relacje i krótkie filmy ubrań które mamy w sprzedaży. Następnie publikujemy rzeczy na stronie internetowej. Internetowy Second Hand A&M Luksusowy Look to sklep przeznaczony wyłącznie dla kobiet w różnym wieku oraz o różnych upodobaniach stylowych oraz kolorystycznych. A&M Luksusowy Look to sklep, który zawsze będzie dla Ciebie otwarty oraz zawsze uzyskasz u nas pomoc dotyczącą zakupów i różnych porad.

Internetowy Second Hand

Internetowy sklep z odzieżą używaną A&M Luksusowy Look

Wstęp został napisany, teraz czas do konkretów i tematów, które zainteresują z pewnością większość dzisiejszych czytelników. Praca w takim sklepie nie należy do najłatwiejszych. Przez ostatnią sytuację z wiązaną z wirusem, mamy wrażenie, jak i pewnie większość firm, że musimy stanąć na nogi. Wiele osób zaczęło handlować towarem na lewo, nie odprowadzając od tego stosownych podatków, które my jako firma musimy odprowadzać … i tak oto rynek odzieżowy troszkę poszedł na łeb. Wszyscy w internecie sprzedają ubrania robiąc to na czarno. Nie macie pojęcia ile młodych osób próbuję swoich sił w tej branży będąc na zdalnym nauczaniu… Mamy nadzieję, jako sklep, że już niebawem się to zmieni i wszystko wróci na swoje tory. Powiem, Wam tylko jedno, że teraz dopiero widzę co to znaczy prowadzić biznes w naszym kraju.

Internetowy Second Hand krok po kroku

Nasza firma została założona pod koniec 2019r! Przez te dwa lata zrobiłyśmy ogromny postęp do przodu, ale w dalszym ciągu szukamy nowych klientów i wiadomo chcemy się coraz bardzie rozwijać. Na naszym koncie na Instagramie jest nas już prawie 1200! a jeśli chodzi o fanpage na Facebooku prawie 4000! To naprawdę super wynik i jesteśmy z tego dumne… ale w dalszym ciągu szukamy nowych klientek i dlatego piszę ten wpis.

Założenie Internetowego Second Handu w gruncie rzeczy wydaje się być bardzo banalne, jednak rzeczywistość jest całkowicie inna. To bardzo trudna praca, która wymaga poświęcenia nie na 100%, ale ponad miarę. Tutaj nie ma mowy o pracy na etacie po 8h. Są dni w których pracujemy od samiutkiego rana do później nocy. Ilość towaru do przerobienia jest ogromna i w okresie zimowym sięgała do 250 – 300 sztuk tygodniowo! Wszystkie te rzeczy należało przygotować do sprzedaży. Ubrania trzeba było odświeżyć, wyprasować, wykonać wymiary i zdjęcia, przerobić zdjęcia w programie, a dopiero później wystawić na sprzedaż.

Pamiętajcie, że to nie tylko piękne zdjęcia końcowe, ale za nimi kryje się masa pracy i często nieprzespane noce! Ale to nic bo przecież kochamy swoją pracę? Piszę o tym dlatego, że ostatnio wiele dziewczyn się ze mną kontaktowało w sprawie założenia takiego sklepu… ale kiedy opisałam im jak to wygląda od podszewki, już nie były takie chętne do jego założenia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące prowadzenia takiego sklepu zapraszam do kontaktu! Jedak już niebawem chciałabym, stworzyć ebooka o naszej pracy.

Internetowy Second Hand ubrania z naszego sklepu

Pokażę Wam jeszcze kilka perełek z naszego sklepu, które obecnie są dostępne na stronie internetowej. Ubrania mogą zejść ze stanów magazynowych ponieważ mamy po 1 sztuce. Jednak nie martw się bo cały czas dodajemy coś nowego! Przypominam, że dostawy we WTORKI I CZWARTKI o godzinie 18:00. Do zobaczenia.

WWW.AMLUKSUSOWYLOOK.PL

  • Hanna
    19 kwietnia 2022

    Patrząc na twój gust w kwestii ubioru, to jestem pewna, że Twój towar jest bardzo ładny, modny i dobrej jakości. Powodzenia w działalności.

Dodaj komentarz

Auto do ślubu Śląsk!
Kosmetyki Bishojo moja recenzja