Auto na ślub Wodzisław Śląski

Opublikowano w: Lifestyle | Organizacja Weselna
Auto na ślub Wodzisław Śląski

Cześć! To znowu ja w odsłonie z naszym samochodem Dużym Fiatem do wynajęcia! Auto na ślub Wodzisław Śląski jest do Waszej dyspozycji w tym sezonie! W naszej ofercie nie tylko mamy Dużego Fiata, ale jest też zielony garbus! Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej www.autodoslubuslask.pl. Dziś sesja zdjęciowa dla marki Focus Park w Rybniku z udziałem Sali Weselnej Leśna Perła w Radlinie oraz w stylizacji marki Orsay! To był świetny czas z którym chciałabym się z Wami podzielić …

Auto na ślub Wodzisław Śląski

Auto na ślub Wodzisław Śląski Duży Fiat

Na moim blogu w kategorii organizacji weselnej pojawiło się już kilka wpisów do których również Was zapraszam. Tutaj powstała sesja z naszym GARBUSEM, a pod tym linkiem znajdziecie jeszcze jedną sesję z DUŻYM FIATEM. Wszystkie informacje o nas oraz naszej firmie znajdziecie na stronie AUTODOŚLUBUŚLASK.PL. Jeśli będziecie mięli jakiekolwiek pytania piszcie do nas śmiało! Działamy na terenie całego śląska i chętnie realizujemy różne sesje zdjęciowe. Auto na ślub Wodzisław Śląski Duży Fiat, to samochód z sercem! Mam do niego wyjątkowy sentyment ponieważ kupiliśmy go na nasze wesele! Uwielbiam prowadzić ten samochód czuję się w nim bardzo komfortowo i klimatycznie! Polecam Wam również przejechać się naszym Dużym Fiatem.

Auto na ślub Wodzisław Śląski

Auto do ślubu Śląsk

W naszej ofercie znajduje się również zielony garbus, który dopiero w tym sezonie rozpoczyna swoją przygodę ze ślubami! Przez kilka miesięcy trwał jego remont i wymiana tapicerki itp. Teraz garbus jest wyjątkowy, piękny, a kolor zachwyca wszystkich wynajmujących! Nie mogę doczekać się kolejnych sesji z jego udziałem. Już za dwa tygodnie garbusa czeka piękna sesja zdjęciowa, a w przyszły weekend niesamowite wesela. Mam ciarki, stres, ale cholernie się cieszę! Auto na ślub Wodzisław Śląski znajdziesz u nas samochód na Twoje klimatyczne wesele.

Auto na ślub Wodzisław Śląski

Sesja zdjęciowa przy współpracy z Focus Park oraz Orsay

Bardzo się cieszę, że takie współprace z naszymi autami mogę łączyć wraz z moimi zleceniami i pracą. To było zawsze moje największe marzenie, aby tak się stało! Nawet nie macie pojęcia jak bardzo mnie to cieszy, kiedy widzę, że Galeria Handlowa do której chodzę i już kilkanaście lat udostępnia nasze zdjęcia i zdjęcia naszych samochodów! Niesamowite uczucie!

Auto na ślub Wodzisław Śląski
Focus Park Rybnik

Tym razem wraz z Focus Park w Rybniku stworzyłam stylizację na tle sali weselnej Leśna Perła. Stylizacja powstała z ubrań marki Orsay, a makijaż u fryzurę wykonała Natalia Bojda Beauty Room. Zdjęcia wykonała fantastyczna Magdalena Obiegły, do której zapraszam Was na profil. Mam nadzieję, że ta sesja Wam się spodoba i chętnie będziecie tutaj zaglądać. Wpadajcie też na moje konto na instagramie tam co czwartek publikuję relacja @rozaliafashion. Życzę Wam wspaniałego weekendu i liczę na to, że widzimy się już niebawem!

Auto na ślub Wodzisław Śląski
Auto na ślub Wodzisław Śląski
Auto na ślub Wodzisław Śląski
Auto na ślub Wodzisław Śląski

Zdjęcia wykonała Magdalena Obiegły

  • Paulina
    6 sierpnia 2021

    Stylizacja pierwsza klasa, z nutą nowoczesności ale idealnie wpisuje się w retro styl. 🙂

  • Lidia
    11 sierpnia 2021

    Świetne zdjęcia. Klasyczny styl zawsze będzie na topie

Dodaj komentarz

Wspomnienia z wakacji – Empik Foto
Letnia sukienka maxi