Remont naszego pokoju!

Opublikowano w: Lifestyle

Kochani! Przyszedł czas na remont naszego kąta! Wreszcie udało nam się odświeżyć z mężem wnętrze. Pomalowaliśmy ściany i wprowadziliśmy troszkę zmian, wreszcie czuję się tutaj dobrze! Zdecydowanie takie zmiany są potrzebne, tym bardziej, że wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna! Udało nam się również zamontować karnisz elektryczny marki Appartme i dziś chciałabym Wam pokazać jak działa. Remont naszego pokoju przerósł więc nasze oczekiwania!

Karnisz elektryczny Appartme

Dziś słuchajcie troszkę na temat elektrycznego karnisza, który zamontował Kamil w naszym wnętrzu! Na samym wstępie zaznaczę, że jest świetny i dziwię się, że dopiero teraz go zamontowaliśmy. Jest świetny słuchajcie! Zacznijmu od tego, żebyście wiedzieli o czym piszę to TUTAJ zostawiam Wam link do niego. Świetną opcją jest sterowanie zasłonami za pomocą smartfona bądź pilota, dodatkowo możemy sobie ustalić harmonogram ruchu. Świetny w obsłudze, bardzo precyzyjny i prosty, tak mogłabym opisać elektryczny karnisz Appartme. Dzięki darmowej aplikacji, możemy ustalić sobie w które dni i w jakich godzinach zasłony będą automatycznie się zamykać lub otwierać. Ustawiłam sobie tą opcję i powiem Wam, że jest to naprawdę super rozwiązanie. Remont naszego pokoju naprawdę nabiera teraz znaczenia.

Mam dla Was też rabat! -20% oraz darmową przesyłkę. Kod obowiązuje na karnisz, ale działa również na inne produkty marki Appartme. Kod działa do końca marca. Hasło rabatowe to ROZALIA20

Remont naszego pokoju!

Karnisz elektryczny wifi posiada dwa tryby pracy – rozsuwając zasłonę zarówno w jednym, jak i w dwóch przeciwnych kierunkach. Dodatkowo kochani karnisz Appartme zapamiętuje również ostatnią pozycję rozsuniętych i zasuniętych zasłon! To naprawdę świetne rozwiązanie. Jeśli chodzi o montaż jest oczywiście dołączona instrukcja i bez problemu można sobie z tym poradzić. Powiem Wam, że w hotelach zazwyczaj na wakacjach była taka opcja, że zasłony same się otwierały i z samego rana mogliśmy podziwiać promienie słońca, ale też boski widok na morze! Dlatego też w naszym pomieszczeniu pojawił się elektryczny karnisz Appartme. Fajne jest też to, że nawet jeśli nie ma Was w domu to mając wifi jesteście w stanie sterować zasłonami! To naprawdę świetna opcja!

Zdecydowanie było to jedno z moich marzeń! Będąc na urlopie w różnych miejscach zasłony działały elektrycznie i z samego rana mogliśmy z mężem podziwiać promienie słońca czy te widok na morze!

Remont naszego pokoju!

Ciekawe zmiany w naszym wnętrzu! Remont naszego pokoju!

Już naprawdę potrzebowałam zmiany! Zdecydowanie ostatnio brakowało na to czasu. Zmieniliśmy kilka rzeczy i możecie mi wierzyć lub nie – lepiej się mieszka. Czeka nas jeszcze zmiana mebli czyli szafa pod zabudowę, Marzy mi się ogromna szafa, więc ten etap jest jeszcze przed nami. Liczę na to, że nastąpi to wkrótce i będę mogła Wam pokazać tak zwany efekt przed i po. Na ten moment cieszy mnie zmiana kolorystyki naszego wnętrza oraz elektryczny karnisz o którym marzyłam i który kojarzy mi się z wyjazdem oraz urlopem! Koniecznie bądźcie ze mną i czekajcie na kolejne zmiany w naszym pomieszczeniu. Wpis z metamorfozą kącika też Wam się spodobał więc myślę, że częściej będę tutaj publikować tematy związane z naszymi wnętrzami. Do zobaczenia wkrótce.

Jestem ciekawa czy i Wy chcielibyście mieć taki karnisz elektryczny w swoim domu? Koniecznie dajcie znać!

Remont naszego pokoju!

Wpis powstał przy współpracy z marką Appartme

Zdjęcia wykonała Magdalena Widenka

    Dodaj komentarz

    Recenzja robota sprzątającego Vactronic
    Wiosenna stylizacja 2022