Wschód słońca w Beskidach!

Opublikowano w: Lifestyle | Sesje zdjęciowe
Wschód słońca w Beskidach jest nieziemski! Na ostatnim wyjeździe w góry wybrałyśmy się z samego rana na zdjęcia o wschodzie słońca. Pobudka o godzinie 4:30 była ciężka do przeżycia jednak efekty, które pracy, którą zrobiłyśmy zadowoliły nas w stu procentach. Jesień w górach wywołuje we mnie niesamowite emocje. Wszystkie te zdjęcia sprawiają, że na mojej twarzy pojawia się błyskawiczny uśmiech. Uwielbiam ten klimat, kolorystykę i góry. Ta relacja kryje za sobą niesamowitą przygodę. Koniecznie zobaczcie wszystkie zdjęcia. Fotografie wykonała Widenka Magdalena

Buty MIVO (emuaustralia) | Sweter i spodnie second hand | Opaska H&M

Najlepsze gofry w Beskidach

 

Lubicie Gofry? Ja uwielbiam, a homelikecafeistebna robią je najlepsze pod słońcem. Zobaczcie na te oczy i na tą rozpuszczoną czekoladę – to prawdziwi niebo w buzi. Będąc w Istebnej, koniecznie musicie odwiedzić tą klimatyczną knajpkę. Właściciele tego miejsca oraz obsługa jest na najwyższym poziomie. Nie wspomnę już o jedzeniu! Niebawem pojawi się obszerna relacja z tego miejsca. A jeśli chodzi o gofry z dzisiejszych zdjęć, były one naszym pierwszym śniadaniem na porannej wycieczce w góry.

 

Camelowe buty Emuaustralia

W górach pogoda jest przepiękna, ale również bywa bardzo zaskakująca. Na przykład dziś, momentalnie się ochłodziło i musiałam założyć już moje camelowe Emu. Strasznie lubię te buty i muszę przyznać, że są bardzo cieplutkie. Zima w takim wydaniu nie będzie mi już straszna. Zastanawiam się również nad zakupem czarnych i szarych butów Emu, bo naprawdę są strasznie wygodne. Jak podoba Wam się moja dzisiejsza stylizacja? Taka prosta, górska i z klimatem? Mam też dla Was niespodziankę od marki MIVOSHOES, z którą podjęłam współpracę. Na cały asortyment otrzymacie rabat -20% na hasło: ROZALIA20.

Przepiękne widoki niedzielnego poranka

Zawsze mam strasznego lenia, żeby wstać o poranku, ale Magda zawsze postawi mnie na nogi. Dla takich widoków warto wstać tak wcześnie, iść w góry i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Wschód słońca w Beskidach jest naprawdę niesamowity! Dawno moje akumulatory, nie były tak bardzo naładowane! Mam dla Was mnóstwo pięknych zdjęć, relacji wideo oraz chcę podzielić się z Wami tą moją energią. Mam nadzieję, że ze mną zostaniecie. Życzę Wam wspaniałego tygodnia.

Dodaj komentarz

Domowe spa – Depilator laserowy Remington
I Ty możesz pomóc! Akcja NAOKO TRUE FRIEND