Wiosenna stylizacja 2022

Opublikowano w: Stylizacje
Wiosenna stylizacja 2022

Cześć kochani! Dziś troszkę porozmawiamy sobie o trendach na wiosnę! Ostatnio miałam przyjemność pojawić się w Rybniku, a dokładnie w Focusie i stworzyć stylizację z ubrań marki Ochnik. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam ten sklep! Zdecydowanie jestem przy nim sercem! Czuję, że jakość tych produktów zwala mnie z nóg tak po prostu i wiem, że będę stałą klientką marki Ochnik. Tym razem skusiłam się na pastelowe odcienie, które marka Ochnik wprowadziła na wiosnę! Koniecznie zobaczcie dzisiejszy wpis i przeczytajcie więcej. Wiosenna stylizacja 2022!

Wiosenna stylizacja 2022

Wiosenna stylizacja 2022 – stylizacja marki Ochnik

Kochane! Jestem pod wrażeniem ostatniego przeglądu marki Ochnik. Pojawiła się spora ilość pasteli, przepiękne kwieciste sukienki czy też kolorowe topy! Jedno wielkie wow! Jestem bardzo zaskoczona, ponieważ marka Ochnik zawsze kojarzyła mi się ze skórą, kolorami ziemi czy też z wyjątkową elegancką! Obecnie widzę, że troszkę na Wiosnę marka Ochnik przełamuję swoją barierę i wprowadza nietuzinkowe rozwiązania. Jestem jak najbardziej na tak, ponieważ kolorowy ubrań znajdujących się w sklepie idealnie odwzorowują najnowsze trandy wiosna 2022. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak zaproszenie Was do sklepu stacjonarnego w Focus Park w Rybniku.

Pastelowe kolory na wiosnę

Kochani! Zdecydowanie pastele robią największą furorę wiosną, jednak ja mogłabym je nosić cały rok! W sklepach obecna kolekcja zachwyca, cieszę się że znajdziemy tam mnóstwo różu, pomarańczu czy ubrań w odcieniu baby blue! Dla mnie to petarda móc chodzić w takich kolorach i napawać optymizmem ulice! Zresztą słuchajcie! Zeszły rok był wyjątkowo kolorowy! Pamiętacie sesję z cudnym makijażem i warkoczami? Jestem zdania, że w tym roku muszę to powtórzyć! Mam nawet pomysł na super kolorową sesję tylko czekam, aż nasz drugi Garbus będzie na nią gotowy! Wracając do ubiegłego roku zobaczycie jak szalałyśmy z kolorami! Tutaj post z pudrową sukienką, a tutaj stylizacja z kolorowymi wstążkami. Zdecydowanie jestem wielką fanką koloru i w tym roku znów to zobaczycie!

Mam nadzieję, że dzisiejsza stylizacja Wam się podoba. Chciałam troszkę przywołać do Was wiosnę z fajnym makijażem i lekkim lookiem. Oczywiście zostawiam Was z nowymi ujęciami i do następnego. Udanego weekendu!

Wiosenna stylizacja 2022
Wiosenna stylizacja 2022
Wiosenna stylizacja 2022
Wiosenna stylizacja 2022
Wiosenna stylizacja 2022
Wiosenna stylizacja 2022

Stylizacja powstała przy współpracy z marką Ochnik oraz Focus Park w Rybniku

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

  • Majka
    21 marca 2022

    Pięknie iście wiosennie. Wyglądasz kwitnąco. 🙂

  • promocodeshub
    12 maja 2022

    Stunning pics! I like your spring wear its looking style and fashionable.

Dodaj komentarz

Remont naszego pokoju!
Second Hand Online A&M Luksusowy Look