Wspomnienia z wakacji – Empik Foto

Opublikowano w: Czas wolny i hobby | Lifestyle

Wreszcie przygotowałam wpis z naszych wspomnień z Wakacji! Już nie mogłam doczekać się zamówienia od marki Empik Foto ponieważ uwielbiam wywoływać wspomnienia! Zaraz dokładnie Wam wszystko opiszę, ale dodam tylko, że takie pamiątki warto sobie sprawiać. Wspomnienia z wakacji i przeglądanie wywołanych zdjęć potrafi nas przenieść w klimat danego miejsca i jeszcze bardziej cieszyć się z zachowanych wspomnień …

Wspomnienia z wakacji - Empik Foto

Wspomnienia z wakacji

Dziś chciałam Wam pokazać moje zamówienie, które zrobiłam na stronie Empik Foto. Zdecydowanie poszłam w klimat wakacyjny, ponieważ już długo zastanawiałam się nad wywołaniem najwspanialszych kadrów z Greckich wakacji. Wpis oraz przewodnik po KORFU możecie przeczytać pod tym linkiem KLIK. Na stronie zamówiłam sobie: Drewniane pudełko na zdjęcia, Odbitki o wymiarze 10×15, Magnesy na lodówkę, Personalizowaną pocztówkę ze zdjęciem.

Wspomnienia z wakacji - Empik Foto

Drewniane pudełko na zdjęcia

Na stronie Empik Foto znajdziecie masę świetnych produktów i z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Strasznie spodobał mi się asortyment, który zamówiłam. Drewniane pudełko na zdjęcia zamówiłam z ze swoim wakacyjnym projektem. To wyjątkowa oprawa wspomnień, a Empik Foto daje Wam możliwość ciekawych projektów! Do wyboru macie pudełka drewniane bądź kartonowe. Pamiętajcie, że taki skarb jak Wasze zdjęcia i pamiątki z wakacji muszą być przechowywane w pięknych opakowaniach. Pudełka dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach. Pojemność ich jest również spora, ponieważ mieszą około 200 zdjęć – to naprawdę sporo! Wspomnienia z wakacji w takim opakowania będą prezentować się przepięknie.

Wspomnienia z wakacji - Empik Foto
Wspomnienia z wakacji - Empik Foto
Wspomnienia z wakacji - Empik Foto

Odbitki cyfrowe – wspomnienia z wakacji

Mam wrażenie, że teraz sporo osób swoje wspomnienia zachowuję jednak na karcie pamięci lub ekranie komputera. Dla mnie odbitki cyfrowe mają wyjątkową wartość i ogromne znaczenie. Karta pamięci czy laptop może ulec uszkodzeniu więc zawsze jednak stawiajcie na papierowe fotografie. Zamawiając odbitki postawiłam na klasykę czyli na matowe wykończenie, jednak Empik Foto w swojej ofercie posiada też odbitki błyszczące i jedwabiste papiery. Mam wrażenie, że takie odbitki cyfrowe powstają błyskawicznie, ponieważ moje zamówienie zostało bardzo szybko dostarczone.

Wspomnienia z wakacji - Empik Foto

Magnesy z naszym zdjęciem

Wspomnienia z wakacji również zatrzymaliśmy sobie na magnesach, które teraz pięknie zdobią naszą lodówkę. Magnesy możecie zamówić ze swoim zdjęciem lub grafiką, a Empik Foto oferuje również możliwość projektu z udziałem gotowych wakacyjnych szablonów! To świetne rozwiązanie i pamiątka na lata.

Personalizowana pocztówka ze zdjęciem

Ostatnim elementem dzisiejszego zamówienia jest personalizowana pocztówka z wakacji. Skorzystałam z gotowego szablonu na Empik Foto, wgrałam swoje zdjęcie z wakacji na Korfu o wyszła piękna pocztówka! Taką pocztówkę możecie wysłać lub zachować sobie na pamiątkę. Super sprawa!

Wszystkie pokazane produkty możecie zamówić na stronie Empik Foto

Zdjęcia do dzisiejszego posta wykonała: Widenka Magdalena

  • Iza
    13 sierpnia 2021

    Regularnie korzystam z ich usług fotograficznych. Świetnej jakości robią zdjęcia

Dodaj komentarz

Second Hand Online A&M Luksusowy Look
Auto na ślub Wodzisław Śląski