Second Hand Online A&M Luksusowy Look

Opublikowano w: Stylizacje | Zakupy
Second Hand Online A&M Luksusowy Look

Hej! Dawno nie publikowałam tutaj wpisu o naszym sklepie z odzieżą używaną A&M Luksusowy Look! Będę musiała częściej tutaj o nim wspominać. Wiem, że często zapominacie o tym, że wraz z siostrą prowadzę sklep z odzieżą używaną. Dodatkowo już wkrótce otwieramy swój sklep stacjonarny w Wodzisławiu Śląskim więc Second Hand Online A&M Luksusowy Look to teraz mój drugi dom. Zobaczcie co nowego pojawiło się u nas w sklepie i oczywiście zapraszam Was na zakupy!

Second Hand Online A&M Luksusowy Look

Second Hand Online

Ostatnio na moim blogu pojawił się wpis w którym opowiadałam Wam troszkę o naszym sklepie, możecie zobaczyć go pod tym linkiem KLIK. Dziś jednak bardziej chciałabym skupić się na pokazaniu Wam asortymentu, który możecie u nas znaleźć oraz strony internetowej. Second Hand Online A&M Luksusowy Look znajduje się pod adresem www.amluksusowylook.pl. Znajdziecie u nas odzież z drugiej ręki oraz asortyment już przesegregowany, wyprany, wyprasowany i przede wszystkim w najnowszych trendach! Jeśli nie lubicie chodzić po lumpeksach, uważacie, że to strata czasu zapraszamy do nas! Tą branżą zajmujemy się już kilka lat i z roku na rok powolutku się rozwijamy. Oczywiście idzie za tym masa praca, ponieważ Second Hand Online to nie łatwy kawałek chleba. Oczywiście nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną lecz czasami miewam chwile zwątpienia. Mam nadzieję, że tym wpisem pokażę Wam, że warto u nas robić zakupy oraz już niebawem odwiedzić nas stacjonarnie.

Odzież używana Wodzisław Śląski

Odzież używana Wodzisław Śląski

Już za kilka dni otwieramy nasz sklep A&M Luksusowy Look stacjonarnie! Nie możemy się doczekać, ponieważ do kolejny krok w przód! Czas pokaże i oczywiście mamy nadzieję, że sklep będzie się fajnie rozwijał! Jeśli jesteście z Wodzisławia Śląskiego, koniecznie do nas wpadnijcie! Śledźcie nasze konto na instagramie @amluksusowylook tam na bieżąco będziemy zapowiadać datę otwarcia sklepu! Z początku jednak pragnę zaznaczyć, że wnętrzarskich luksusów nie będzie. Wszystko idzie z naszej kieszeni i inwestycja sama w sobie jest ogromna, jednak myślę, że z miesiąca na miesiąc będzie coraz to piękniej. Cieszę się, że w koło mam tyle wartościowych ludzi, którzy zawsze pomogą. Second Hand Online A&M Luksusowy Look nadal będzie istniał i w dalszym ciągu będziecie mogły robić zakupy przez internet. Cieszę się, że wreszcie będziemy mogły się poznać i wypić wspólną kawę, bo jak narazie przewiduję w sklepie etat i pracę w godzinach 9:00 – 17:00.

Internetowy Second Hand A&M Luksusowy Look

Chciałabym Was zaprosić do zobaczenia moich ulubionych perełek w sklepie z odzieżą używaną A&M Luksusowy Look. Jeśli coś Wam się spodoba zostawiam bezpośredni link przekierowujący Was na stronę naszego sklepu. Gdybyście miały jakiekolwiek pytania służę pomocą!

Zobaczcie asortyment naszego sklepu A&M Luksusowy Look

SUKIENKI
SUKIENKI
SUKIENKI
BLUZKI
Second Hand Online A&M Luksusowy Look
BLUZKI
Second Hand Online A&M Luksusowy Look
KOSZULE

Już niebawem opublikuję tutaj start naszego sklepu i zaproszę Was na kawę do naszego butiku!

www.amluksusowylook.pl

    Dodaj komentarz

    Trendy w modzie męskiej
    Wspomnienia z wakacji – Empik Foto