Hairstyle in 5 minutes

Opublikowano w: Stylizacje
Bardzo nie lubię wyczesanych fryzur, lubię jak pasma moich włosów zwisają swobodnie i wyglądają naturalnie. Dzisiaj prezentuję Wam kilka moich ulubionych fryzur, których wykonanie jest banalnie proste. Włosy pokręciłam lokówką Remington, a do reszty fryzur potrzebowałam tylko gumki, wsuwek oraz opaski. Jest to idealne rozwiązanie na upięcie w 5 minut. Najbardziej lubię dziewczęce, lekkie uczesanie. Wtedy czuję się pięknie, a przede wszystkim nic mi nie przeszkadza. Pracując po 12 godzin nie mogę pozwolić sobie na dyskomfort.  Photo by: MagdalenaWidenkaFotografia
“Fryzura w stylu retro”: wystarczy tylko zrobić przedziałek i włożyć opaskę na głowę. Tył włosów należy owinąć wokół opaski. Gotowe!

 

Każda z Was bardzo dobrze wie jak wykonać ładne loki czy luźne fale. Ja cały czas się uczę. Nigdy nie są “idealne”, ale mam nadzieję, że z czasem dojdę do wprawy. Pokręcenie włosów zajęło mi zaledwie parę minut.
Włosy zostały splątane gumką i przełożone do środka. Celowo wyciągnęłam parę kosmyków, aby fryzura wyglądała niepokaźnie.

Dodaj komentarz

Lost in the forest #1
Volume Million Lashes