Sesja z przyjaciółką

Opublikowano w: Czas wolny i hobby | Lifestyle
Sesja z przyjaciółką

Dziś poranek minął nam bardzo fajnie i przyjemnie! Spędziłam ten czas z Madzią i miałyśmy chwilę aby zagrać w uno! Przyznam się szczerze, że wcześniej nie znałam tej gry. Zawsze w gronie przyjaciół graliśmy w planszówki, a karty były odstawiane na drugi plan! Tym razem popołudnie spędziłyśmy grając w uno i rozmawiając o całym ubiegłym tygodniu. Powiem Wam, że taka chwila jest bardzo potrzebna, a często na takie podstawowe czynności brakuje nam czasu. Udało nam się też zrobić pamiątkowe zdjęcia, bo już nie pamiętam kiedy zrobiłyśmy wspólne zdjęcia! Dla zabawy założyłyśmy również fantastyczne kolorowe skarpetki, które są wyjątkowe! Idealnie nadają się na prezent, ale też wyjątkowo poprawiają humor! Zobaczcie naszą całą wspólną sesję, przy której była masa śmiechu i pełno zabawy. Więcej naszych wspólnych zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ. Skarpetki pochodzą ze strony nanushki. Sesja z przyjaciółką…

Sesja z przyjaciółką

Sesja z przyjaciółką i śmiesznymi skarpetami!

Nie macie pojęcia jak ja bardzo uwielbiam skarpety! Im bardziej śmieszne i kolorowe tym lepsze! Tym razem zamówiłam sobie kilka par od marki nanushki i faktycznie dotarły do mnie same perełki. Ostatnio polubiłam się z takimi modelami i co jest fajne umiem cofnąć się do beztroskich czasów dzieciństwa.

Nazwy skarpet które zamówiłam to:

Sesja z przyjaciółką

Oczywiście marka oferuje mnóstwo różnych i ciekawych skarpet, ale ja zdecydowałam się na te modele. Mam zamiar na święta zamówić sobie i mężowi ten model Xmas Trees. Na storonie marki nanushki znajdziecie skarpetki na każdą okazję. Warto sobie poprzeglądać te modele, bo czy na co dzień, czy na prezent sprawdzą się idealnie. Sesja z przyjaciółką – to chwile warte wspomnień i jedne z ważniejszych chwil w życiu, których czasem nie doceniamy! Cały czas za czymś konimy, biegamy, a nie doceniamy czasem tego co mamy na wyciągnięcie ręki. Pamiętajcie o tym, aby pielęgnować każdą nawet najmniejszą chwilę.

Kolorowe skarpetki marki nanushki

W mojej szafie znajduje się mnóstwo różnych kolorowych skarpetek. Większość z nich jest w ciekawe wzory i świetnie nadają się jako niespodzianka. Ja dziś podarowałam przyjaciółce jedną parę skarpet i mam nadzieję, że będą jej o mnie przypominać. Jestem ciekawa czy lubicie kolorowe skarpetki, w których każda stopa jest w inne wzory? Ja zazwyczaj zakładając luźne dresy wybieram skarpety w kolorowe wzory i wygląda to obłędnie! Lubię też często zabrać je babski wieczór! Sądzę, że każda z kobieta ma w sobie odrobinę dziecka.

Sesja z przyjaciółką

Skarpetki możecie znaleźć na stronie nanushki

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

 • Asia
  20 października 2021

  Super sesja. Właśnie brakuje mi takich skarpetek, choć od dawna mi się podobają. 🙂

 • Helena
  20 października 2021

  Cudownie razem wyglądacie. Musiałyście się dobrze bawić. A te skarpetki są świetne!

 • Sylwia
  22 października 2021

  Zabawne skarpetki i jakie urocze. W sumie to fajny element ubioru nie tylko do domu. 🙂

 • Martyna
  19 listopada 2021

  świetna pamiątka. Warto uwieczniać każde dobre chwile.

 • Hanna
  19 kwietnia 2022

  Skarpetki ok, ale większy sentyment wzbudził we mnie czas spędzony z przyjaciółką. To są niezapomniane chwile.

Dodaj komentarz

Internetowy Second Hand Wodzisław Śląski
Jesienna sportowa stylizacja