Jesienna sportowa stylizacja

Opublikowano w: Stylizacje
Jesienna sportowa stylizacja

Hej kochani! Dziś wpis inny niż zwykle bo pozostajemy w temacie jesiennej sportowej stylizacji! Strasznie polubiłam się z dresami i mam wrażenie, że mogłabym w nich chodzić codziennie! Ten komplet to jeden z moich ulubionych, nie wspominając już o butach! Zapraszam Was do przeczytania całego wpisu … Mam też dla Was fajną informację odnośnie mojego nowego odkrycia więc przeczytajcie do końca!

Jesienna sportowa stylizacja

Idealne buty? Skorzystaj z płatności PayPo w 50style

Słuchajcie jak pisałam już na wstępnie strasznie polubiłam dresy ich kolekcja w moim domu się powiększa. Ostatnio wygodę stawiam na pierwsze miejsce! Będąc w pracy lubię po prostu dobrze się czuć! Do tego sportowe wygodne buty i czujecie się jak w domu! Odnośnie wygodnych butów chciałam Wam tutaj troszkę opowiedzieć …

Zazwyczaj staram się wybierać firmowe modele, które przetrwają wszystko i nie będą mnie nigdzie uciskać! Bardzo często swoje modele jak i modele mojego męża zamawiam przez stronę internetową 50style. Dodatkowo jest opcja płatności PayPo w 50style!

To genialna wiadomość słuchajcie! Możecie zakupić sobie dowolną parę genialnych butów i zapłacić po czasie! To świetna opcja i sama z niej sobie skorzystam. Zamawiacie towar i płacicie 30dni po! Dodatkowo opcję płatności możecie sobie rozłożyć na raty lub też odesłać rzeczy które Wam nie pasują! Dlatego tutaj nie ma wymówek, że nie traficie z rozmiarem. Koniecznie zobaczcie również inne sklepy, które mają możliwość płatności PayPo! Link znajdziecie TUTAJ.

Jesienna sportowa stylizacja

Jesienna sportowa stylizacja

Buty sportowe bardzo lubię łączyć oczywiście z dresami, ale też z sukienkami! W ostatnim wpisie na blogu TUTAJ sportowe buty połączyłam z sukienką w kwiaty i jeansową kataną i też wyglądało to super! Pamiętajcie więc, że warto mieć w swojej szafie wygodne sportowe obuwie, które pasuje do wszystkiego! Jestem ciekawa jakie Wy połączania lubicie najbardziej oraz czy Wy również cały czas chodzicie ostatnio w dresach? Dajcie znać w komentarzach! I zobaczcie resztę zdjęć. Zdjęcia zrobiłyśmy w pobliskiej leśniczówce niedaleko Wodzisławia Śląskiego – to miejsce już niejednokrotnie pokazywałam tutaj na blogu. Nie ma się co dziwić! Jest magiczne i przepiękne!

Jesienna sportowa stylizacja

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

  • VoIP
    26 października 2021

    tak jak lubię, mega wyglądasz 😉

  • Klaudia
    29 listopada 2021

    Takie sportowe stylizacje to ja rozumiem! Sama jestem wielką fanką, szczególnie, że mam ostatnio fazę na torebki nerki. Można kobieco i sportowo? Można! Ostatnio kupiłam saszetkę nerkę w elegancki i unikatowy kwiatowy wzór (z Pakamery) – idealnie by tu pasowała 🙂

Dodaj komentarz

Sesja z przyjaciółką
Majorka ciekawe miejsca do zwiedzania