Outfit: Fringe jacket & black boots

Opublikowano w: Stylizacje

 

To ja i moja jesienna stylizacja w której wyszłam na ulice Krakowa. Jesień jest moją ulubioną porą roku, ubieram się wtedy na cebulkę i mogę pozwolić sobie na różne kombinacje stylizacji, którą mam na sobie. Jesień nie musi być wcale nudna! Nadrabiam wtedy wszystkie moje zaległości, zakładam ciepłe długie swetry, a wieczory spędzam przy kominku. Tak właśnie zrobiłam w zeszłym tygodniu. Wraz z koleżanką, wybrałyśmy się na zakupy. To chyba najlepsze zajęcie dla kobiet prawda?
Uzupełniłyśmy nasze szafy w jesienną listę “must have”, zjadłyśmy najlepszą szarlotkę w mieście, a do tego rozmawiałyśmy o naszej przeszłości.

 

Stylizacja BERSHKA

Mam duże szczęście mieszkać tak blisko jednego z moich ulubionych miast, Krakowa. Jest to średniowieczne miasto z bardzo obszerną historią.
To miasto studentów! Można tutaj spotkać naprawdę fajnych ludzi. Trzeba tylko spojrzeć na to miejsce innymi oczami.

Galeria Krakowska to jedna z największych w całym Krakowie. Znajduje się w niej mnóstwo małych sklepików i różnych atrakcji. Znalazłam też jedno z ciekawszych miejsc, które znajduje się na tle muralu Galerii. Jest to projekt, który został wybrany spośród 500 prac nadesłanych z całego świata. To dzieło sztuki. Wybrałyśmy się też do Muzeum Narodowego, w poszukiwaniu inspiracji. Lubię spędzać czas w takich miejscach, są one bogate swoją historię. Dodają mi motywacji i samych pozytywnych emocji.

  • michal
    8 grudnia 2019

    Wygląda Pani przepięknie.

Dodaj komentarz

Weekend in Kraków
Hair Care