Weekend in Kraków

Opublikowano w: Bez kategorii

Kilka dni temu w ramach współpracy z firmą Bershka wybrałam się na małą wycieczkę do Krakowa.Chciałam odpocząć od rzeczywistości i uciec z mojego miasta. Kraków znałam tylko od strony moich studiów, a teraz postanowiłam poznać jego najciekawsze zakątki, które od zawsze chciałam zwiedzić. Z samego rana wybrałam się do kilku skandynawskich restauracji, zjadłam największego burgera w mieście i udałam się do ogrodu botanicznego. Następnie zwiedziłam Sukiennice, które kojarzyły mi się z pięknymi latami mojego dzieciństwa. Należą one do najbardziej znanych zabytków  Krakowa. Zakupiłam kilka pamiątek, a resztę dnia spędziłam spacerując po Starym mieście.

Jeśli chodzi o najlepsze Bistro w Krakowie, to śmiało mogę polecić Wam znaną Charlotte znajdującą się na Placu Szczepańskim. Jest to idealne miejsce w paryskim klimacie,
w którym można poczuć zapach świeżych wypieków. Na śniadanie zamówiłam sobie croissanita i sok pomarańczowy, oraz cudowną i smakowitą kawę z mlekiem sojowym. Szczególną uwagę zwróciłam na smakowite konfitury! Podane w domowych słoikach z adekwatną etykietą.
Jest to miejsce do którego na pewno jeszcze wrócę nie raz, podbiło ono moje serce.
Już wiem, że kolejna wizyta w Krakowie rozpocznie się od zjedzenia klimatycznego śniadania w tym miejscu. Moim marzeniem jest żeby tam zamieszkać. 
Może uda mi się je kiedyś zrealizować. Moje życie na pewno bardzo by się zmieniło. Miałabym dużo więcej możliwości, perspektyw i planów. 
A przecież marzenia są po to żeby je spełniać
  • michal
    31 października 2021

    Jest Pani bardzo piękna, owinięta ta peleryną, zapatrzona gdzieś w dal przez okno restauracji.

Dodaj komentarz

Outfit: Suede, fringe top & long cardigan!
Outfit: Fringe jacket & black boots