Fiat 500 auto na Wesele Śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Fiat 500 auto na Wesele Śląsk

Auto na Wesele Śląsk

Hejka! W naszej ofercie Weselnego Klekota pojawił się nowy samochód! Fiat 500 auto na Wesele Śląsk. To niesamowite, ponieważ Fiat 500 to genialny samochód na Wasze śluby! Piękny włoski klimat! Zdecydowanie wpasuje się świetnie właśnie na włoskie śluby! Już ostatnio robiliśmy sesję zdjęciową z naszym fiatem właśnie w klimacie włoskim, już niebawem Wam ją pokażę!

Fiat 500 auto na Wesele Śląsk

Samochód na Twoje Wesele Śląsk

Kochani! Niesamowite jest to, że tak naprawdę Fiata 500 mamy już kilka lat! Niestety jednak cały czas brakuje czasu, abyśmy się zabrali za jego remont! Aktualnie mamy dwa takie modele, natomiast jeden jest całkowicie do remontu, mamy w planie zrobić piękny pastelowy kolor, ale to może za jakiś czas! Na ten moment bardzo się cieszymy, że taki słodziak wypełnił naszą przestrzeń! Fiat 500 śląsk to idealne auto na Twoje wesele! Więcej na temat ślubów możecie również przeczytać na blogu w kategorii Organizacja Weselna.

Fiat 500 auto na Wesele Śląsk

Weselny Klekot auto na Wesele Śląsk

Jeśli szukacie samochodu do Ślubu to na pewno w ofercie Weselnego Klekota znajdzie się Wasz samochód marzeń! Aktualnie Fiat 500 to nasza najnowsza perełka, więc dlatego też wrzucam tutaj post z jego udziałem! Wkrótce jak już pisałam wcześniej, pojawi się włoska sesja z naszą 500! Zdjęcia z Magdą robiłyśmy na terenie Pod Zielony Dębem, przepiękna miejscówka, którą polecam z całego serca! Zdecydowanie klimat tego miejsca wpasował się na naszą całą sesję zdjęciową! Dajcie koniecznie znać jak Wam się podoba! Ale to nie wszystko, obserwujcie również sklep Rozalia Clothes, ponieważ tam pojawi się kolekcja sukien ślubnych, między innymi takich modeli, jakie dziś prezentuję Wam na blogu! Koniecznie zaglądnijcie!

Fiat 500 auto na Wesele Śląsk

Mam nadzieję, że dzisiejsze kadry przypadły Wam do gustu oraz, że się zainspirujcie tą sesją zdjęciową! Sezon Weselny 2024 zbliża się wielkimi krokami. Zapraszam Was więc na stronę Weselnego Klekota, bo tam spora dawka codziennych nowości! Do zobaczenia na stronie! IG: weselnyklekot!

 • Sylwia
  26 października 2023

  Ten Fiat 500 to czysty urok. Pięknie wyglądasz w tej sukience. 🙂

 • Maria z Kontenery Wilk
  18 lutego 2024

  piękne auto. Sama bym chciała takim pojechać do ślubu

 • Iwona
  18 kwietnia 2024

  Ekstra autko. Ja bym mogła takim jechać do ślubu.

Dodaj komentarz

Auto na Wesele Mustang Śląsk
Trendy Weselne Księga Gości