Klasyczne auto do ślubu śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna

Hejka! Wiem, że znów dawno mnie nie było! Jednak ostatnio w życiu dzieje się coraz to więcej, dlatego tak tutaj mnie mało. Cały czas obiecuję wielki powrót i mam nadzieję, że ten 2024 mi na to pozwoli! Dziś w temacie Klasyczne auto do ślubu Śląsk! Kochani kupiliśmy wołgę, jestem w niej zakochana! Koniecznie zobaczcie i dajcie znać co o niej myślicie i czy jest to samochód, którym pojechalibyście do ślubu.

Klasyczne auto do ślubu śląsk

Klasyczne auto do ślubu Śląsk – Wołga Gaz 21

Tymczasem na salony wjeżdża Wołga, cała na biało! Nie no, tak szczerze mówiąc to kremowy, perłowy kolorek! Zdecydowanie bajka o zachodzie słońca i nie tylko! Turbo spodobało mi się jej wnętrze, jest przecudna! Ten samochód z pewnością będzie się pięknie prezentować na Waszym ślubie. Ostatnia sesja powstała w zamku w Chałupkach i jest jedną z moich ulubionych sesji! Zapraszam Was do zobaczenia jej w całości! Niebawem z naszymi samochodami pojawimy się na dniach otwartych właśnie w Zamku w Chałupkach! Jeśli chcecie zobaczyć je na żywo to koniecznie zerknijcie na plan dni otwartych! To będą wyjątkowe Targi Ślubne!

Klasyczne auto do ślubu śląsk

Wołga Gaz 21 – auto na Wesele

Jeśli szukacie idealnego auta na Wesele to Wołga z pewnością Wam się sprawdzi! To najpiękniejszy samochód z naszej oferty! Wyjątkowy i przestrzenny i turbo wygodny! To nowość w ofercie Weselnego Klekota. Jeśli chcecie zobaczyć również inne samochody wpadnijcie na naszą stronę internetową. Jeśli chcecie więcej poczytać na blogu w kategorii samochodów to wystarczy kliknąć tutaj. Mam nadzieję, że coś Was zainteresuje! Klasyczne auto do ślubu Śląsk to idealny wybór! Zdecydowanie klasyka wraca, a samochody z dawnych lat przepięknie prezentują się na zdjęciach! Mają wyjątkowy klimat! Nie lubię negować, ale nie wyobrażam sobie jechać do ślubu nowoczesnym samochodem. Dajcie znać jak podobała Wam się ta sesja! Klasyczne auto do ślubu Śląsk Wołga Gaz 21.

Klasyczne auto do ślubu śląsk
Klasyczne auto do ślubu śląsk
Klasyczne auto do ślubu śląsk
Klasyczne auto do ślubu śląsk
Klasyczne auto do ślubu śląsk
Klasyczne auto do ślubu śląsk

Poniżej lista osób, które wzięły udział w tej sesji:

@parzychphoto @momentiweddingfilms_com @zamek_chalupki @juliadyll @celine.schmack @pink_rose_makeup_ @liwiabeauty @marta.kantor.makeup @weselnyklekot @lebrate @cloo_suknie_slubne @other.berg_flowers

 • Daria
  8 stycznia 2024

  takie auta mają swój urok. na ślub idealny wybór

 • Alicja
  8 stycznia 2024

  ekstra sesja. Samochód będzie hitem na ślubach

 • Olga
  15 stycznia 2024

  Klasyka z nutką nowoczesności – piękne auto na ślub.

 • Alicja
  20 stycznia 2024

  do ślubu i sesji super autko. Myślę że będzie miało branie

 • Uka
  22 stycznia 2024

  Taka sesje każdy będzie chciał

 • Iwona
  17 lutego 2024

  pięknie wyglądają. aranżacja idealna

Dodaj komentarz

Pomysł na prezent mikołajkowy
Dekoracje ślubne 2024