Zabytkowe auto do ślubu

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Zabytkowe auto do ślubu

Zacznę od tego, że ta sesja powstała latem, jednak zdjęcia są naprawdę warte uwagi więc postanowiłam wrzucić dla Was ten post. Powolutku będzie zbliżał się sezon ślubny, nie napiszę, że już zbliża się wielkimi krokami, bo tak nie jest, ale sądzę, że możemy obserwować go już zza roga! Dlatego też dziś powstaje wpis Zabytkowe auto do ślubu…! Postaram się, aby na blogu pojawiało się coraz więcej takich sesji zdjęciowych z udziałem naszych aut www.autodoslubuslask.pl. Zapraszam Was do zobaczenia całości tego wpisu.

Zabytkowe auto do ślubu

Zabytkowe auto do ślubu – Duży Fiat

Zacznę może od początku! Nasze samochody możecie zaleźć pod adresem klikając po ten link. Dodatkowo prowadzimy konta społecznościowe na Instagramie oraz Fanpage. Często mnie pytacie w jaki sposób możecie się z nami kontaktować – odpowiedź moja brzmi jak Wam wygodnie. Zachęcam do kontaktu przez moje konto na instagramie @rozaliafashion bądź też przez konto @duzyfiat. Zawsze staram się odpowiadać jak najszybciej potrafię. Jeśli chodzi o wszelkie informacje w sprawie wynajmu również podaję je już po bezpośrednim kontakcie. Oczywiście możecie przyjechać do nas osobiście zobaczyć klasyki, chętnie się z Wami spotkamy i opowiemy troszkę o naszych autach. Na moim blogu już powstało kilka wpisów w tej tematyce … Auto na ślub Wodzisław oraz pojawił się już niejeden wpis z naszym garbusem Auto do ślubu Wodzisław Śląski. Staram się coraz częściej publikować sesje z naszymi autami, aby stały się bardziej zauważalne! Chciałabym aby mój profil troszkę zaczął się również przekształcać w tym temacie.

Zabytkowe auto do ślubu

Idealny samochód na Wesele?

Jestem wielką fanką zabytkowych samochodów, a tym zamiłowaniem zaraził mnie mój mąż. Mamy kilka modeli aut, które totalnie są w moich klimatach! Stwierdziliśmy, że chcemy dać się nacieszyć nimi również innym i tak oto powstał pomysł wynajmu naszych aut na śluby i wesela. Rok 2022 rośnie w siłę i nie ukrywam, że mamy już mocno zapełniony kalendarz! Pojawił się również zapisy na rok 2023! Zachęcamy więc do kontaktu wcześniej, ponieważ pamiętajcie, że takie sprawy lepiej jest załatwiać szybciej i nie czekać do ostatniego momentu. Obecnie działamy na terenie całego śląska, jednak na rok 2022 mamy również zapisy na wesela w woj. opolskim oraz małopolskim! Coś tak czuję, że ten rok będzie przełomowy!

Zabytkowe auto do ślubu
Zabytkowe auto do ślubu
Zabytkowe auto do ślubu
Zabytkowe auto do ślubu
Zabytkowe auto do ślubu

Zapraszam Was do rezerwacji naszych aut na rok 2022/2023. Mam nadzieję, że dzisiejsza sesja Wam się podobała i będziecie w dalszym ciągu odwiedzać mojego bloga! Z góry Wam dziękuje za odwiedziny i do następnego!

Zdjęcia wykonała: Magda Widenka Fotografia | Makijaż i Fryzura: Natalia Bojda | Sukienka: A&M Luksusowy Look

Dodaj komentarz

Jak ochłodzić kolor włosów blond
Odzież używana online