Auto do ślubu Śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Auto do ślubu Śląsk - Czerwony Garbus

Halo Halo! Nie mam totalnie nic na swoje usprawiedliwienie jeśli chodzi o moje publikacje, wiem ostatnio daje ciała i to na pełnej linii! Totalnie nie wiem co się dzieje, chyba zwyczajnie brakuje mi czasu, na publikacje i na życie. Wiecie jednak co w tym wszystkim jest najlepsze? Tej lawiny nie da się tak prosto zatrzymać! Ja to uwielbiam i mogłabym robić dniami i nocami! Dobra o pracy innym razem teraz pora skupić się na nagłówku dzisiejszego posta czyli Auto do ślubu Śląsk – Czerwony Garbus! Dokładnie tak, pora na kilka słów na temat tego świeżaka. Zapraszam Was o przeczytania mojego posta.

Auto do ślubu Śląsk - Czerwony Garbus

Auto do ślubu Wodzisław Śląski

Z racji tego, że wielkimi krokami zbliża się rok 2023 pora pomyśleć nad kolejnymi działaniami dla naszego Weselnego Klekota! Wybraliśmy się na zdjęcia z naszym znajomym z którym od 2023 będziemy działać wspólnie! Totalnie się cieszę, ponieważ po kilka latach ciągłych rozmyśleń powolutku życie zaczyna mi się stabilizować. Artur zrobił piękne zdjęcia naszego Weselnego Klekota więc stwierdziłam, że pora się nimi pochwalić! W tym dniu działaliśmy też nad sesją zdjęciową dla Jelly Bag z torebkami, których zostałam ambasadorką i można powiedzieć, że jestem w teamie Jelly ( jaram się na maxa). Zdjęcia wyszły już bardzo jesiennie, ale moim zdaniem mają ten swój magiczny klimat!

Auto do ślubu Śląsk - Czerwony Garbus

Czerwony Garbus, auto do ślubu śląsk – weselnyklekot

W naszej ofercie weselnego klekota pojawił się piękny czerwony garbus do ślubu! Moim zdaniem ten model skradnie Wasze serca, jest obłędny! Na ostatnim ślubie prezentował się pięknie, a para była nim zachwycona, może uda mi się wrzucić niebawem fajne kadry z tego dnia. Jesteśmy przekonani, że w roku 2023 może zrobić wrażenie! Ma świetną kolorystykę, ponieważ jest taki bordowo kremowy! Mogłabym opowiadać o nim naprawdę długo, ponieważ to wyjątkowy rodzynek! Auto do ślubu Śląsk – Czerwony Garbus myślę, że takiego modelu nie ma na śląsku więc tym bardziej dodaje mu to wyjątkowości!

Auto do ślubu Śląsk - Czerwony Garbus

Weselny Klekot i nasze zapisy na rok 2023 / 2024

Wiem, że bardzo dużo osób kontaktuje się prywatnie w sprawie wynajmu! Zawsze rekomenduję, aby jak najwcześniej rezerwować terminy … niestety w roku 2023 musiałam odmówić już Wam realizacji! Zachęcam więc do wcześniejszych zapisów, abyście nie musieli odczuwać niepotrzebnych stresów moi drodzy. Tak więc jeśli szukacie fajnego auta do ślubu skontaktujcie się z nami! Auto do ślubu Śląsk – Weselny Klekot. W naszej ofercie posiadamy 4 modele samochodów więc liczę na to, że jakiś model przypadnie Wam do gustu! Wpadnijcie koniecznie też na kategorię organizacja weselna na blogu.

Jeśli chodzi o moje ostatnie działania, powiem Wam, że było mnie tu troszkę mniej! Mnóstwo nagromadzonych projektów i tak naprawdę zaczynam dopiero oddychać i żyć. Od marca do września mięliśmy kocioł związany ze wszystkim! W tym roku zbyt dużo wzięłam sobie na głowę więc planuję jednak ten 2023 troszeczkę bardziej przemyślany, mam nadzieję, że to się uda! Wracam niebawem i już teraz obiecuję Wam, systematyczne publikacje! Wpadajcie też na mojego instagrama, tam jestem na bieżąco! IG: rozaliafashion

Auto do ślubu Śląsk - Czerwony Garbus

Koniecznie zaobserwujcie nas na IG: weselny klekot i wpadnijcie na stronę WESELNYKLEKOT

 • Ewelina
  25 października 2022

  Super jesienny klimat. Ślubna sesja byłaby świetna. 🙂

 • Ola
  27 października 2022

  Kapitalnie to wygląda. Kultowe autko, dopasowana sceneria!

 • Łucja
  8 listopada 2022

  Świetne auto. Marzy mi się taka sesja

 • Magda
  9 listopada 2022

  Piękny garbusik. Klimat takiej sesji nie do podrobienia. :))

 • Nikola
  10 listopada 2022

  Piękny ma kolor. Pasuje do naszej jesieni

 • Monika
  15 listopada 2022

  Kolor wkomponował się w klimat jesieni. Rewelacyjna sesja

 • Gosia
  24 listopada 2022

  Piekny kolor. Taki garbusik to świetny wybór na ślub

 • Klaudia
  4 grudnia 2022

  Wszystko zależy od klimatu samego wesela i pary 🙂 Ja wole raczej coś nowocześniejszego.

 • Iga
  12 grudnia 2022

  Garbusy zawsze mi się podobały. A te klasyczne to już całkiem są piękne

 • Edyta
  20 grudnia 2022

  Sesja z takim samochodem to jest to!

Dodaj komentarz

Pomysł na prezent ślubny!
Chwila z ulubioną kawą Mokate