Chwila z ulubioną kawą Mokate

Opublikowano w: Czas wolny i hobby
Chwila z ulubioną kawą Mokate

Cześć kochani! Wlatuje systematyczność w moich publikacja, już teraz mogę Wam to obiecać! Dziś zrobiłam sobie totalny reset, bardzo tego potrzebowałam! Idealny dzień z moją ulubioną kawą Mokate, można powiedzieć żyć nie umierać. Tak więc zapraszam Was do przeczytania nowej publikacji!

Jesień, czyli moja ulubiona pora roku!

Chwila z ulubioną kawą Mokate

Jesień to moja ulubiona pora roku! W tym czasie więcej wolnych chwil spędzamy w domu, przy kominku z kubkiem gorącej kawy lub herbaty! Jak dobrze wiecie ostatnio w moim domu pojawił się nowy ekspres dzięki czemu teraz mogę delektować się najlepszym smakiem kawy! Oczywiście to nie wszystko, ponieważ wyznacznikiem dobrej kawy jest również odpowiedni wybór marki! W moim domu ostatnio pojawiło się sporo produktów marki Mokate, od kaw ziarnistych po herbaty! Tak więc można powiedzieć, że jestem zaopatrzona na zimę.

Chwila z ulubioną kawą Mokate

Chwila z ulubioną kawą Mokate

Jestem wyjątkowym kawoszem… Tak! Przyznaję się bez bicia, że dziennie wypijam naprawdę sporą ilość kaw. Po prostu uwielbiam smak świeżo mielonej kawy! Piję ją rano i do drugiego śniadania, później do ulubionego ciasta w ciągu dnia i po obiedzie. Jak ja to mówię, na kawę zawsze znajdzie się czas. 1 kg kawy ziarnistej wysokiej jakości, każdemu poprawi zawsze humor! Aby jednak jeszcze bardziej celebrować te wyjątkowe chwile skusiłam się właśnie na produkty marki Mokate! Myślę, że teraz “picie kawy” będzie miało jeszcze lepszy wymiar! Koniecznie więc zerknijcie na ofertę marki Mokate, mają ogromny wybór! Oczywiście podstawą Waszego zamówienia będzie również zimowa herbatka idealna na jesienne wieczory zimowe herbatki, bez których nie wyobrażam sobie jesienno – zimowych wieczorów!

Chwila z ulubioną kawą Mokate

Jesienne zmiany w domu!

Jesień jest takim czasem w którym mamy chwilę na zmiany! U mnie ostatnio pojawiły się już pierwsze porządki przedświąteczne. Sprzątanie wszystkich szafek kuchennych i nie tylko! Tak zapowiada się koniec tego roku! Pora nadrobić wszystkie całoroczne zaległości. Postanowiłam sobie również tutaj większą systematyczność i większą ilość ciekawego materiału! Trzymajcie kciuki bo okres przedświąteczny na blogu zawsze był tutaj najbogatszy. Po więcej wpisów lifestylowych zapraszam tutaj KLIK.

Dzisiejszy wpis powstał przy współpracy z marką Mokate

Chwila z ulubioną kawą Mokate
 • Iza
  20 listopada 2022

  bardzo lubię tą niebieską. Poranek bez kawy dla mnie nie może istnieć

 • Zuza
  21 listopada 2022

  Lubię tą kawę. W sumie dawno jej nie kupowałam

 • Monika
  23 listopada 2022

  Uwielbiam dobrą kawę, szczególnie świeżo zmieloną.

  Pozdrawiam znad filiżanki małej czarnej. 🙂

 • PASTA-DIAMENTOWA.PL
  24 listopada 2022

  Lubię dobra kawkę. Rzeczywiście mokate jest bardzo smaczną kawą. Jest to dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi delektować się kawą.

 • Patrycja
  25 listopada 2022

  Dzień bez kawy były dniem straconym. 😉
  Chyba już dawno nie piłam Mokate.

 • Adela
  25 listopada 2022

  Dla mnie poranek bez kawy jest stracony. Lubię mokate i te herbatki loyd też zawsze wieczorem piję

 • Karolina
  1 grudnia 2022

  Lubię Mokate, szczególnie wersję Classico.

 • Alicja
  5 grudnia 2022

  Nescafe i Mokate to moje ulubione kawy. Do tego jak są świeżo zmielone to jest idealny poranek

 • Paulina
  7 grudnia 2022

  Jesienią zawsze zaopatrzam się w zapas różnych rozgrzewających herbatek. Marka Loyd ma wiele pysznych smaków do wyboru. 🙂

 • Natalia
  13 grudnia 2022

  Każdy wielbiciel kawy docenia smak dobrej kawy. Ja piję wersję czerwoną i brązową.

 • Dorota
  16 grudnia 2022

  Kiedyś piłam różne kawy i ciągle szukałam idealnego smaku. Obecnie mam już swoje ulubione, między innymi niebieską Mokate. Brakuje mi tylko dobrego ekspresu. 🙂

 • Ola
  17 stycznia 2023

  Moja ulubiona kawa, bez niej poranek jest nie udany

 • Daria
  7 lutego 2023

  Uwielbiam mokate 🙂

 • Danduct
  9 lutego 2024

  Uwielbiam kawę, ale najlepiej marki: robi ją mąż 🙂 Wtedy smakuje mi praktycznie każdy rodzaj kawy 🙂

 • ada
  24 maja 2024

  Ja od niedawna często spędzam wolny czas na nauce języka angielskiego. Chciałabym zdobyć jak największą wiedzę bo planuję za jakiś czas wyjechać za granicę do pracy

Dodaj komentarz

Auto do ślubu Śląsk
Bo uśmiech to podstawa – Recenzja Omeo