Chwila z ulubioną kawą Mokate

Opublikowano w: Czas wolny i hobby
Chwila z ulubioną kawą Mokate

Cześć kochani! Wlatuje systematyczność w moich publikacja, już teraz mogę Wam to obiecać! Dziś zrobiłam sobie totalny reset, bardzo tego potrzebowałam! Idealny dzień z moją ulubioną kawą Mokate, można powiedzieć żyć nie umierać. Tak więc zapraszam Was do przeczytania nowej publikacji!

Jesień, czyli moja ulubiona pora roku!

Chwila z ulubioną kawą Mokate

Jesień to moja ulubiona pora roku! W tym czasie więcej wolnych chwil spędzamy w domu, przy kominku z kubkiem gorącej kawy lub herbaty! Jak dobrze wiecie ostatnio w moim domu pojawił się nowy ekspres dzięki czemu teraz mogę delektować się najlepszym smakiem kawy! Oczywiście to nie wszystko, ponieważ wyznacznikiem dobrej kawy jest również odpowiedni wybór marki! W moim domu ostatnio pojawiło się sporo produktów marki Mokate, od kaw ziarnistych po herbaty! Tak więc można powiedzieć, że jestem zaopatrzona na zimę.

Chwila z ulubioną kawą Mokate

Chwila z ulubioną kawą Mokate

Jestem wyjątkowym kawoszem… Tak! Przyznaję się bez bicia, że dziennie wypijam naprawdę sporą ilość kaw. Po prostu uwielbiam smak świeżo mielonej kawy! Piję ją rano i do drugiego śniadania, później do ulubionego ciasta w ciągu dnia i po obiedzie. Jak ja to mówię, na kawę zawsze znajdzie się czas. 1 kg kawy ziarnistej wysokiej jakości, każdemu poprawi zawsze humor! Aby jednak jeszcze bardziej celebrować te wyjątkowe chwile skusiłam się właśnie na produkty marki Mokate! Myślę, że teraz “picie kawy” będzie miało jeszcze lepszy wymiar! Koniecznie więc zerknijcie na ofertę marki Mokate, mają ogromny wybór! Oczywiście podstawą Waszego zamówienia będzie również zimowa herbatka idealna na jesienne wieczory zimowe herbatki, bez których nie wyobrażam sobie jesienno – zimowych wieczorów!

Chwila z ulubioną kawą Mokate

Jesienne zmiany w domu!

Jesień jest takim czasem w którym mamy chwilę na zmiany! U mnie ostatnio pojawiły się już pierwsze porządki przedświąteczne. Sprzątanie wszystkich szafek kuchennych i nie tylko! Tak zapowiada się koniec tego roku! Pora nadrobić wszystkie całoroczne zaległości. Postanowiłam sobie również tutaj większą systematyczność i większą ilość ciekawego materiału! Trzymajcie kciuki bo okres przedświąteczny na blogu zawsze był tutaj najbogatszy. Po więcej wpisów lifestylowych zapraszam tutaj KLIK.

Dzisiejszy wpis powstał przy współpracy z marką Mokate

Chwila z ulubioną kawą Mokate

    Dodaj komentarz

    Auto do ślubu Śląsk