Trendy ślubne 2023r

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Trendy ślubne 2023r

Cześć kochani! Dawno mnie tutaj nie było! Wracam z pełną energią do działania i pokazuję Wam naszą ostatnią organizację sesji stylizowanej! Tym razem pracowałam z super zespołem i wiem, że było wyjątkowo! Poznajcie więc Trendy ślubne 2023r i zobaczcie co w tym roku będzie modne na ślubach! Więcej też możecie zobaczyć na mojej stronie dotyczącej organizacji ślubnej Mam Plan Wedding Organizer.

Trendy ślubne 2023r

Trendy ślubne 2023r – Mam Plan Wedding Organizer

Kochani jak już dobrze wiecie, moja pasja do organizacji ślubnej całkowicie przerodziła się już w pracę. Działam prężnie na Mam Plan Wedding Organizer i spełniam się tam na maxa! W tym roku mam pod swoimi skrzydłami sporo par młodych, które są wyjątkowe i każda ma swój idealny plan na ślub. W oparciu jednak o trendy ślubne 2023 postanowiłam przybliżyć im kilka ciekawych motywów, które warto wykorzystać na swoim ślubie.

Mam Plan Wedding Organizer

Cały klimat sesji został stworzony w stylu glamour. Czarne obrusy, białe kwiaty i złote dodatki to zdecydowanie must have tego i zeszłorocznego sezonu. Czasami żałuję, że jesteśmy już po ślubie, bo nie ukrywam, że trendy od tego czasu mocno się zmieniły! A wracając do naszego ślubu, możecie sobie porównać – tutaj. Minęło już sporo czasu, a ja gdzieś tam w dalszym ciągu brnę w tej tematyce! Mam wrażenie, że coraz bardziej zaczęła mnie wciągać! Może też ze względu na nasze samochody ślubne, które też w tej branży uczestniczą – Weselny Klekot. Trendy ślubne 2023r oczywiście są dostępne w wielu różnych odsłonach i tak naprawdę wszystko zależy od stylu pary młodej, jednak dzisiejsza propozycja przypadła mi mocno do gustu i chciałam się nią z Wami podzielić.

Trendy ślubne 2023r

Mam Plan Wedding Organizer – Trendy ślubne 2023r

Zapraszam Was również do śledzenia na bieżąco moich organizacji ślubnych! W tym roku czeka mnie kilka przepięknych ślubów! Jestem pod wrażeniem i nie mogę doczekać się tych zleceń! Liczę na to, że będę mogła wrzucać tutaj na bieżąco materiał, jednak zawsze pamiętajcie szybciej będzie on pojawił się na mojej drugiej stronie Mam Plan Wedding Organizer.

 • Nikola
  14 lutego 2023

  Piękne. Czarno-białe wesele mogłabym mieć

 • Maja
  15 lutego 2023

  Te dekoracje są świetne. Aż chciało by się jeszcze jedno wesele

 • Maja
  1 marca 2023

  Dekoracje w moim stylu.

Dodaj komentarz

Samochód klasyczny do ślubu
Prosecco Van Wodzisław Śląski, Śląsk