Trendy ślubne 2022

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Trendy ślubne 2022

Dziś temat … Trendy ślubne 2022 i inspirowana sesja zdjęciowa, która miała miejsce w Leśnej Perle! Muszę przyznać, że wcieliłam się w rolę modeli, chociaż tak naprawdę nie przepadam za pozowaniem, zazwyczaj robimy kadry codziennych stylizacji, ale nigdy nie modeluję! Do tej sesji jednak zgodziłam się wcielić w taką rolę i myślę, że sama sesja wyszła naprawdę pięknie więc chciałabym się z nią tutaj podzielić. Trendy ślubne 2022 znów się zmieniły i cały czas mamy jakieś piękne nowości! Zapraszam Was do przeczytania całości wpisu.

Trendy ślubne 2022 – które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Mam wrażenie, że moda ślubna już się nie ogranicza i teraz modne jest wszystko! Wystarczy tylko odpowiednio to wystylizować. Strasznie spodobała mi się ta sesja więc postanowiłam wrzucić ją na blogu – może ktoś z Was się zainspiruje. Oczywiście pod postem oznaczę Wam wszystkie osoby, które uczestniczyły w tym projekcie! Żałuję tylko, że w tej sesji nie brały udziału nasze samochody, ponieważ była to wyjątkowo piękna i klimatyczna sesja. Trendy ślubne 2022 i propozycja organizacji tego dnia przerosły moje oczekiwania! Zdecydowanie na długo ten klimat pozostanie mi w głowie.

Sesja zdjęciowa i ciekawe trendy

W ostatnim czasie takich inspirowanych sesji zdjęciowych było naprawdę sporo! Mam dość dużo materiału tutaj do opublikowania, a wiem, że tematyka ORGANIZACJI ŚLUBNEJ bardzo Was interesuje. Wpisy z przygotowań naszego ślubu miały najwięcej odsłon od momentu prowadzenia bloga więc ten temat nie może zostać tutaj zapomniany. Bardzo podobają mi się również kadry które zostały tutaj przedstawione. Dajcie mi koniecznie znać co myślicie o tej sesji i jak Wy przygotowujecie się do tego wyjątkowego dnia! Jaki klimat Waszego ślubu wybieracie oraz motyw przewodni wesela. Jestem niesamowicie ciekawa czy moi obserwatorzy mają podobny gust do mojego! Ja w tej sesji zdjęciowej przepadłam, ponieważ kolorystyka i kadry są po prostu przepiękne!

Inspiracje ślubne 2022

Chciałabym coraz częściej poruszać tutaj temat inspiracji ślubnych. Jeszcze muszę przemyśleć w jaki sposób będę to tutaj prezentować. Jednak jak dobrze wiecie bardzo weszliśmy w ten klimat, ze względu na nasze samochody do ślubu i oczywiście cały czas mamy zamiar się rozwijać! Więcej postów o naszych samochodach możecie przeczytać tutaj:

Koniecznie więc musicie śledzić kategorię organizacji ślubnej! Zdecydowanie to mój konik i będę się starała wrzucać tutaj coraz więcej pomysłów czy inspiracji! #staytuned kochani!

Trendy ślubne 2022 inspirowana sesja zdjęciowa
Trendy ślubne 2022 inspirowana sesja zdjęciowa
Trendy ślubne 2022 inspirowana sesja zdjęciowa
Trendy ślubne 2022
Trendy ślubne 2022
Trendy ślubne 2022

To była cudna sesja zdjęciowa! Z tej okazji musiałam dodać wpis na blogu ponieważ uważam, że warto promować takie mocne akcja! Cały zespół to istna petarda! 🥰

Restauracja Leśna Perła | Natura-Art | Wosiak | Rozalia Fashion | Wyporzeczalnia | AB for Wedding | Inkszy Fajer | Cukiernia BOLERO |Weronika Strączek | Zmalowane u Antkowej

  • Kasia
    6 kwietnia 2022

    Cudna sesja i cała oprawa. 🙂

  • Ania
    19 kwietnia 2022

    Sesja przepiękna, choć osobiście nie odważyłabym się wziąć ślubu w takiej sukience. Ekstra otoczenie.

Dodaj komentarz

Kolorowe skarpetki i moja stylizacja!
Idealne auto do Ślubu Śląsk