Satynowa piżama Bohomoss – przygotowania ślubne

Opublikowano w: Lifestyle | Organizacja Weselna
Piżama Bohomoss

Jak wygląda Wasz idealny wieczór? U mnie gorąca i długa kąpiel, wieczorne spa, dobra książka no i oczywiście piękna i kobieca piżamka. Jak już mówiłam Wam na instastory przyszła do mnie piękna piżamka od BOHOMOSS (jest taka piękna, że chyba zostawię ją na ślubny poranek). Pierwszy raz zamawiałam produkt tej marki i jestem pod wielkim wrażeniem JAKOŚCI, jest naprawdę powalająca! Ale nie o tym chciałam Wam dziś powiedzieć…

pudrowa piżama ślubna

Akcja charytatywna Bohomoss z Fundacją Unicorn

Kupując piżamkę na BOHOMOSS, otrzymacie do końca lipca rabat w wysokości 20% na cały asortyment. Dodatkowo do końca miesiąca trwa akcja charytatywna “miesiąc bez pudełka”. Akcja zorganizowana jest przez fundację UNICORN założoną przez @deynn oraz @iammajewski. Pieniądze zgromadzone przez cały miesiąc z produkcji pudełek, zostaną przekazane na szczytny cel! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego w jaki sposób marka się rozkręca. Nie mówię już o Majewskich, którzy to co robią bardzo szanuję. Dodatkowo w ramach podziękowań od marki @bohomoss  otrzymacie ręcznie szytą gumeczkę (którą możecie zobaczyć na kolejnych zdjęciach). Warto wziąć udział w tej akcji dla samego siebie, ale przede wszystkim dla innych!

Piękne satynowe gumki

Co założyć na przygotowania ślubne? Mam dla Ciebie odpowiedź!

Cały czas przygotowując się do wesela poszukuję firm, które mi w tym pomogą oraz ułatwią całe przygotowania. Jedną z nich okazała się marka Bohomoss, od której otrzymałam piżamkę. Będzie ona świetnym rozwiązaniem na przygotowania ślubne! Zdjęcia w przepięknej koronkowo-satynowej piżamie z pewnością będą mi się podobać. Mam nadzieję, że po tej publikacji już nie będziecie mięli problemu z tym co założyć na przygotowania ślubne. Piżamkę wybrałam w odcieniu pudrowego różu, który jest bardzo czarujący i kobiecy. To odcień, który dodaje zmysłowości i podkreśla naturalne piękno kobiety. Właśnie w tym kolorze, czuję się najlepiej! Piżamka wykonana jest z włoskiej satyny. Pozwólcie sobie na luksus i wybierzcie piżamkę od marki Bohomoss.

piżama damska
koronkowa piżama
na wesele 2019
Idealna piżama ślubna
Pudrowa koronkowa piżama

PIŻAMKĘ I MODEL ZNAJDZIECIE NA STRONIE INTERNETOWEJ BOHOMOSS

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

Dodaj komentarz

Źrebak kucyka szetlandzkiego – czyli nowy członek rodziny
Czarna sukienka w kropki CARRY i zdjęcia z Gdyni – Orłowo