Remont mieszkania M5

Opublikowano w: Lifestyle

Cześć! Dziś zdecydowanie inna tematyka, a mianowicie temat naszego mieszkania i remontu, który już jakiś czas trwa. Dobre wiadomości są takie, że najprawdopodobniej koniec remontu nastąpi już pod koniec tego miesiąca! Zostanie nam tylko urządzenie i wyposażenie wnętrza! Sama nie wierzę, że to wszystko dzieje się naprawdę i Remont mieszkania M5 jest bliski końcowi! Mam nadzieję, że publikacja Wam się spodoba i przybliżę Wam ten temat. Jedno jest pewne mieszkanie już wkrótce będzie do wynajęcia!

Remont mieszkania M5

Całkowity remont mieszkania

Nasz remont powoli dobiega końca! Sama nie mogę w to uwierzyć ponieważ, ten remont trwał kilka lat … Niestety jako młode małżeństwo, nie chcieliśmy zaciągać kredytów i postanowiliśmy zrobić go własnymi siłami i własnym budżetem. Jedni mówią, że trwało to wieki, ale my jesteśmy dumni z tego, że powoli brniemy do końca. Obecnie jesteśmy na etapie położonych kafli, parkietów i pomalowanych ścian i liczymy na to, że to końca tygodnia te grubsze sprawy zostaną zakończone. To nie było tylko “odświeżenie”. Remont mieszkania M5 rozpoczęliśmy tak naprawdę od samych podstaw. Pierw firma wyburzała nam ścianę, aby zrobić większą przestrzeń w naszej kuchni więc tutaj trwało do dość długo, ponieważ musieliśmy uzyskać zgodę naszej spółdzielni i jechać do biura projektowego, aby zajęli się tym profesjonaliści. Kolejnym etapem było zamówienie firmy, która odpowiednio zabezpieczy tą ścianę, aby wszystko przebiegło zgodnie z projektem. Następnie cała elektryka w mieszkaniu została wymieniona, wraz z całym doprowadzeniem wody.

Kolejnym krokiem były wylewki, które firma robiła nam nowe oraz wszystkie ściany, podwieszenia sufitów itp. Zapomniałabym o łazience! W łazience również była wyburzona ściana, aby zwiększyć jej przestrzeń. Mówię Wam, to mieszkanie przeszło generalny remont. Ale mogę śmiało stwierdzić, że już powoli zamykamy remont i zostanie nam wykończenie.

Nasza łazienka

W chwili obecnej najdalej jesteśmy już z łazienką, oczywiście pozostało jeszcze mnóstwo rzeczy jak np: kaloryfery, wszelkie odświeżenia rur, ale już naprawdę jesteśmy daleko! Sądzę, że łazienka będzie gotowa jako pierwsza, musimy wybrać się jeszcze po zakup pralki i łazienka będzie pod klucz. Jestem niesamowicie dumna, ponieważ klimat wyszedł dość w stylu LOFT, a nie do końca to planowaliśmy. Mam nadzieję, że osoby wynajmujące to mieszkanie, będą zadowoleni. Czeka nas jak już pisałam masa pracy, ale musiałam stworzyć tego posta, aby już uchylić Wam troszkę tajemnicy! Do działania zmobilizował mnie też sklep edinos z którym podjęłam współpracę i wybrałam nasze meble do kuchni.

Remont mieszkania M5

Remont mieszkania M5 – kuchnia

Kolejne pomieszczenie które jest już na końcówce remontu to kuchnia. Obecnie mamy położone kafle oraz wymalowane ściany! Zostały nam meble i wykończenie, czyli już naprawdę te przyjemne rzeczy podczas remontu. Poniżej zostawię Wam zdjęcia kafli które wybraliśmy do kuchni i pokażę Wam na jakie kuchnie postawiliśmy do mieszkania i które najbardziej nam się spodobały. Dodamy tylko, że zestaw do kuchni jest dość mały, ponieważ też tak rozplanowaliśmy wykończenie. Niebawem wybieram się na mieszkanie, aby zobaczyć postęp prac jakie tam zaszły, więc postaram się zrobić więcej zdjęć! Śledźcie na bieżąco mój profil na instagramie @rozaliafashion tam staram się na bieżąco dodawać instastory.

Remont mieszkania M5

Propozycje kuchni – sklep edinos

Poniżej pozostawiam Wam kilka propozycji aranżacji kuchni z udziałem sklepu edinos ! My wybraliśmy białą kuchnię, która idealnie będzie komponować się z marmurową podłogą. Uwielbiam jasne, świeże mieszkania, które nie są przepełnione pychą i kiczem. Liczę na to, że uda nam się zrobić wykończenie z klasą i nowi najemcy będą zachwyceni! Koniecznie zerknijcie sobie na ofertę sklepu internetowego edinos.pl, ponieważ nie tylko w ofercie posiadają przepiękne zestawy mebli kuchennych, ale też mnóstwo innych elementów wyposażenia wnętrz! Poluję u nich na cudowny fotel ratanowy, który skradł moje serce! Na stronie internetowej znajdziecie ofertę mebli, ofertę wykończenia wnętrz, oświetlenie oraz potrzebne elementy do wyposażenia ogrodu. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, ale to nie wszystko bo dla pierwszych 20 osób mam kod rabatowy! Na hasło edinos50 kwota Waszych zakupów zostanie automatycznie pomniejszona o 50 zł. Warto skorzystać z takiej promocji im szybciej tym lepiej!

Jestem ciekawa jak Wam się podobają nasze prace remontowe? Jesteście ciekawi więcej? Jeśli tak dajcie znać w komentarzu! Będziemy montować kuchnię i chętnie podzielę się efektem tej pracy na blogu! Do zobaczenia w kolejnych postach! Mam nadzieję, że wpis i Remont mieszkania M5 Wam się spodobał? Cała tematyka remontu będzie pojawiała się w kategorii Lifestyle.

Post powstał przy współpracy z marką edinos.pl

    Dodaj komentarz

    Festiwalowa stylizacja
    Trendy w modzie męskiej