Losokawood drewniana mapa

Opublikowano w: Lifestyle
 Losokawood drewniana mapa

Hej! Dziś przychodzę z recenzją drewnianej mapy od marki Losokawood. Przed wyjazdem na wakacje udało nam się jeszcze zrobić remont naszego przedpokoju i wygospodarować miejsce na naszą drewnianę mapę, która jest przepiękna! Wszyscy którzy nas odwiedzają są nią zachwyceni! Pięknie prezentuje się w środku naszego wnętrza i przypomina nam o podróżach, więc mamy ochotę coraz częściej wyjeżdżać! Zobaczcie całą mapę w dalszej części wpisu na moim blogu. Losokawood drewniana mapa zapraszam do przeczytania wpisu.

Losokawood moja recenzja

W ostatnim czasie na moim blogu jest troszkę poruszany temat wnętrz. I zauważyłam, że taka tematyka również Was interesuje. Post z cegłą w naszym mieszkaniu był jednym z częściej czytanych postów, możecie go zobaczyć tutaj. Postaram się coraz częściej publikować dla Was recenzje wnętrzarskie oraz przebieg naszych remontów, które cały czas u nas trwają. Mamy nadzieję, że nasze mieszkanie będzie wkrótce do wynajęcia, a remont góry w domu wreszcie się zakończy! Wracając do dzisiejszego wpisu i tematu drewnianej mapy to chciałabym Wam troszkę o niej opowiedzieć.

Mapę znalazłam na stronie Losokawood, gdzie jest ogromny wybór różnych wzorów i kolorów… z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Osobiście zdecydowałam się na wzór XIV o wymiarach 160×100 cm. Jest to mapa z granicami, nazwami państw i stolic w języku polskim. Mam również nazwy Oceanów oraz do zamówienia dorzuciłam jeszcze 100 szt. pinezek, aby zaznaczać co udało nam się odwiedzić. W zestawie który zamówiłam otrzymałam również cały zestaw montażowy.

 Losokawood drewniana mapa

Losokawood drewniana mapa

Jestem bardzo zadowolona z tej drewnianej mapy od marki Losokawood. Bardzo ważne jest to, że mapa od początku do końca jest produkowana w Polsce. Jest wykonana z brzozy, a drewno pokryte jest impregnatem w różnych kolorach na bazie wody (jest bezpieczna i bezwonna). Dzięki ilości 3 warstw uzyskuje się piękny efekt 3D. Przy stworzeniu takiej mapy jest bardzo dużo pracy ręcznej! Bardzo fajne jest również to, że Mapa nie jest jednorazowa, ponieważ jest możliwy jej demontaż. Uważam, że ten produkt jest naprawdę godny polecenia!

Mam nadzieję, że moja dzisiejsza recenzja Wam się podobała i oczywiście widzimy się w kolejnym wpisie na blogu!

 Losokawood drewniana mapa
 Losokawood drewniana mapa
 Losokawood drewniana mapa
 Losokawood drewniana mapa

Mapa pochodzi ze strony Losokawood

INSTAGRAM @rozaliafashion | FACEBOOK Rozalia Fashion

Dodaj komentarz

Biała sukienka maxi
Sukienka maxi boho