Cegła dekoracyjna Retro Cegła

Opublikowano w: Lifestyle

Hej! Wielkimi krokami nasz remont mieszkania dobiega końca! Jestem w szoku! Powiem Wam, że obawiałam się, że ten moment nigdy nie nastąpi, bo remont szedł nam wyjątkowo mozolnie. Całe szczęście udało nam się go z kończyć i z tego powodu jestem szczęśliwa. Zostało nam tylko dokończenie dekoracyjne oraz skręcanie mebli. Teraz już powinno pójść jak po maśle. Już ostatnio na blogu pokazywałam Wam jaka kuchnia pojawi się w mieszkaniu TUTAJ, a teraz zapraszam Was do przeczytania posta na temat Cegła dekoracyjna Retro Cegła.

Cegła dekoracyjna Retro Cegła

Płytki z cegły moja recenzja

Zamówiliśmy do naszego mieszkania cegłę od marki Retro Cegła. Dokładnie model New York Loft, który strasznie nas urzekł! Chleliśmy zagospodarować jakoś naszą ścianę w sypialni, która wydawała się zbyt pusta! Zamówiliśmy dokładnie 10m2 wraz z całą chemią montażową. Płytki z cegły dotarły bezpiecznie, a po ich odpakowaniu nie mogliśmy skończyć się zachwycać! Cegła ma niesamowicie surowy klimat, który my z mężem uwielbiamy! Cegła dekoracyjna Retro Cegła to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać.

Cegła dekoracyjna Retro Cegła

Retro Cegła montaż

Słuchajcie zacznę od tego, że sama zrobiłam całą ścianę! Wiadomo, mąż wszystko mi pomierzył i przygotował, ale ja kładłam cegłę oraz naniosłam fugę! Sporo czasu mi to zajęło, ale uważam, że wszystko jest dla ludzi, a co najważniejsze nowe doświadczenie w życiu zawsze się przyda. Wiedzę jaką otrzymałam od męża w tym dniu zapamiętam już na zawsze. Sama nie mogę uwierzyć w to, że się udało, wow! Jestem dumna z tego jak ładnie to wszystko wyszło!

Cegła dekoracyjna Retro Cegła

Cegła dekoracyjna w sypialni

Przygotowałam dla Was kilka zdjęć z naszej realizacji i montażu krok po kroku. Pokażę Wam teraz efekt przed i po i koniecznie w komentarz napiszcie którą opcję wolicie! Ja zdecydowanie jestem za cegłą, która stwarza taki fajny surowy klimat, a w połączeniu z panelami prezentuje się bosko! Powiem Wam, że mieszkanie jest przepiękne i gdyby nie moja obawa przed mieszkaniem w bloku sądzę, że byśmy się tam urządzili. Zobaczcie jak to wszystko wyglądało krok po kroku.

Cegła dekoracyjna Retro Cegła
Cegła dekoracyjna Retro Cegła
Cegła dekoracyjna Retro Cegła
Cegła dekoracyjna Retro Cegła
Cegła dekoracyjna Retro Cegła
Cegła dekoracyjna Retro Cegła

Powiem Wam, że to była naprawdę masa precyzyjnej pracy! Podziwiam ludzi którzy zajmują się tym zawodowo, ponieważ jest to strasznie pracochłonne, ale efekt robi przecudny! Na stronie Retro Cegła macie ogromny wybór różnych modeli płytek z cegły. Przepiękne wzory i fasony, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Koniecznie zerknijcie na ich stronę internetową! Ja jestem zachwycona tą ścianą i mam nadzieję, że przyszli wynajmujący to mieszkanie będą zadowoleni. Dajcie znać jak Wam się podoba ta ściana! Cegła dekoracyjna Retro Cegła zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

  • Club
    27 sierpnia 2021

    Marzą mi się taka ściana z cegieł w domu. Muszę namówić męża na remont!

  • daria
    8 października 2021

    Marzy mi się właśnia taka ściana. Akurat mam taką wnękę.

Dodaj komentarz

Letnia sukienka maxi
Biała sukienka maxi