Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo!

Opublikowano w: Lifestyle

Kochani! Przychodzę do Was dziś w temacie moich ostatnio odkrytych Paryskich Perfum! To polska firma, która produkuje inspiracje perfum znanych marek. Odpowiedniki są tworzone na bazie takich samych
składników jak oryginalne perfumy. Jeśli chcecie pachnieć luksusowo nie wydając przy tym fortuny to dobrze trafiliście! Na co dzień sama używam zamienników, które pachną identycznie jak markowe perfumy, długo się utrzymują i są w bardzo niskich cenach. Na stronie marki Paryskie Perfumy znajdziecie naprawdę ogromy wybór i jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz mieć swoją własną kolekcję zapachów na różne okazje! Jeśli podoba Ci się wpis Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo to, zerknij do kategorii lifestyle!

Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo!

Paryskie perfumy to idealny zamiennik! Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo!

Długo szukałam odpowiedniego zamiennika moich ulubionych perfum! Śmiało mogę stwierdzić, że udało mi się znaleźć obecnie nie tylko identyczny perfum jak oryginalny produkt Black Opium, ale też poznałam mnóstwo innych i luksusowych zapachów! Kupując droższe perfumy zawsze jednak zostawiamy je na jakieś większe wyjścia i staramy się oszczędzać zawartość flakonu! Paryskie Perfumy oferują nam szeroki wybór i brak ograniczeń! Teraz każdy wieczór należy do Was. Osobiście poznałam kilka ładnych zapachów, które zaraz Wam tutaj wszystkie pokażę, ale dalej jestem wierną fanką Yves Saint Laurent Black Opium FLORAL.

Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo!

Mój wybór produktów ze strony Paryskie perfumy

Dzisiaj pokażę Wam, które zapachy wybrałam sobie do przetestowania. Oczywiście na nich się nie skończy ponieważ jak już wspomniałam sklep oferuję ogromną ilość luksusowych i znanych zapachów. Skusiłam się jednak na:

 • 432. Yves Saint Laurent Black Opium FLORAL
 • 242. Armani – Si
 • 100. Arden – GreenTea
 • 190. Naomi Campbell – Naomi Campbell
 • 260. Chanel – Coco Mademoiselle

Zawsze chciałam poznać te wszystkie zapachy! Najlepsze jest to, że teraz każdy perfum jest na inne wyjście i nie jest mi żal używania, wręcz przeciwnie cieszę się, że mogę ich używać na co dzień. Moim ulubieńcem jest oczywiście Yves Saint Laurent Black Opium FLORAL, jednak bardzo polubiłam też Armani – Si! Nigdy wcześniej nie miałam przyjemności, aby poznać te wspaniałe zapachy! Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo to wpis, który powinna przeczytać każda wielbicielka luksusowych zapachów!

Jestem ciekawa jaka jest Wasza opinia na ten temat! Koniecznie dajcie znać i napiszcie czy używacie zamienników! Tylko pamiętajcie, że to zamienniki z najwyższej półki, które niczym się nie różnią! I jeszcze w dodatku, mają przepiękne opakowanie, która pasuje do każdego wnętrza!

Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo!
Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo!
Paryskie perfumy czyli jak pachnieć luksusowo!

Perfumy pochodzą ze strony Paryskie Perfumy

Zdjęcia robiła: Magdalena Widenka

 • Daria Rucińska
  21 lipca 2022

  Jak kupić perfum ?

 • Elzbieta
  19 września 2022

  jak kupić perfum

 • Anna Brzozowska
  8 listopada 2022

  niestety zapach mało trwały po godzinie cisza

 • Monika
  18 stycznia 2023

  Jak kupić perfumy?

 • Damska
  1 czerwca 2023

  Uwielbiam słodkie perfumy dla dojrzałej kobiety.Nie mam ulubionej marki ,ale mam nadzieję że pani mi w tym pomoże.Dzuekuje bardzo i proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Zmiany w kuchni na wiosnę!
Dlaczego warto ćwiczyć na świeżym
powietrzu?