Prosecco Van Wodzisław Śląski, Śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Prosecco Van Wodzisław Śląski, Śląsk

Cześć i czołem! Nareszcie powolutku mogę podzielić się z Wami informacją o wprowadzeniu do naszej oferty Weselnego Klekota Prosecco Vana! Tak! Pojawił się u nas bąbel czyli Prosecco Van, który będzie do wynajęcia – Wodzisław Śląski, Śląsk.

Zacznijmy może od samego początku! Do Piaggo Ape namówił mnie mój mąż, albo inaczej po prostu przywiózł ten pojazd, który został sprowadzony z Włoch. Cała rodzina była w szoku i podziwiała to cacko, śmiejąc się, że nasze złomowisko się powiększa. Oczywiście nie było w tym nic dziwnego, ponieważ Piaggo nie wyglądał zbyt pięknie, ale miał to coś! Kamil wiedział, że jeszcze kiedyś będzie piękny i tak też się stało.

Wodzisław Śląski Prosecco Van na Twoje Wesele!

Już od marca wprowadzamy Prosecco Vana do oferty Weselnego Klekota! Już kończymy ostatnie poprawki, a później pozostały nam tylko detale. Cały remont na bieżąco publikowaliśmy na naszym instagramie @weselnyklekot, to była niesamowita przygoda! Jesteśmy dumni i bardzo szczęśliwi, że udało się tego dokonać. Bardzo ciężką pracą, mocnym zapierdzielaniem od rana do wieczora, ale warto! Efekt, który widzimy już w tym momencie, bardzo nas zadowala, a to dopiero początek! Czeka nas jeszcze mnóstwo poprawek, zmian, dekoracji kwiatowych. Najlepsze dopiero przed nami! Cieszymy się, że napływają pierwsze zapytania ofertowe o naszego Prosecco Vana, nie ukrywamy, że na ten rok mamy już 3 śluby! A wiecie co w tym wszystkim jest najfajniejsze? To, że nam zaufaliście!

Prosecco Van Wodzisław Śląski, Śląsk

Nowość w ofercie Weselnego Klekota

Jeśli szukacie Prosecco Vana zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oczywiście wkrótce wrzucę Wam również gotowy projekt, który fotografować będziemy na sesji zdjęciowej już za kilka dni! Ta sesja jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ wkładam w nią całe swoje serce! Tak więc wkrótce możecie spodziewać się obszernej relacji z tego dnia! Dziś jednak chciałam pokazać Wam wstępny etap prac nad Prosecco Van Wodzisław Śląski, Śląsk, abyście mięli już pogląd na to wszystko! Zapraszamy do śledzenia nas na instagramie WESELNY KLEKOT, ponieważ tam z pewnością częściej wrzucamy przebieg prac! Od marca ruszamy z ofertą!

Nowość w ofercie Weselnego Klekota

Tak więc zobaczcie koniecznie przebieg naszych prac! Oczywiście to tylko mały ułamek tego, co tworzyliśmy dla Was! Zdjęć i prac było znacznie więcej, natomiast nie chciałabym Was tutaj zasypywać tak ogromną ilością kadrów. Zapraszam też do naszej kategorii Organizacja Weselna, bo tam coraz częściej będą powstawały nowe wpisy.

Zapraszamy Was do śledzenia nas na instagramie. Dziękujemy również Rafałowi i Adamowi, za kawał dobrej roboty nad naszym Prosecco Vanem.

 • Basia
  22 lutego 2023

  Wow co za metamorfoza! Kawał świetnej roboty. Myślę, że zrobi furorę

 • Jowita
  23 lutego 2023

  Gratulacje z okazji wprowadzenia Prosecco Vana do oferty! Piaggo Ape wygląda super i bardzo oryginalnie.

 • Maja
  24 lutego 2023

  Świetny klasyk. Mąż się napracował, ale warto było

 • Aneta
  27 lutego 2023

  Świetny projekt, przyniesie Wam z pewnością wiele satysfakcji. Trzymam kciuki za udane sesje z udziałem Prosecco Vana! 🙂

 • Julia
  27 lutego 2023

  Mega fajny pomysł! Podoba mi się!

 • Marcelina
  2 marca 2023

  Prosecco Van zapowiada się świetnie. Wyobrażam sobie te piękne sesje. 🙂

 • Karolina
  3 marca 2023

  Macie wspaniałe podejście do biznesu! To niesamowite, jak ciężka praca i determinacja mogą przynieść takie piękne efekty.

 • Jola
  4 marca 2023

  Efekt końcowy powala. Piękny jest

Dodaj komentarz

Trendy ślubne 2023r
Mustang na Wesele Śląsk