Samochód klasyczny do ślubu

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Samochód klasyczny do ślubu

Samochód klasyczny śląsk. Hejka! To znowu ja i znowu witam się po przerwie! Już nie będę Wam totalnie nic obiecywać, bo jak to się mówi, obiecanki cacanki. Ostatnio znów bardzo dużo się dzieje i znów nie wyrabiam na zakręcie, jednak muszę, po postu zabezpieczyć bardziej swoją przyszłość, kto mnie zna ten wie! Zmieniam wszystko o 180 stopni i całkowicie mam inne myślenie. Zdaję się teraz w 100% na siebie i zaczynam mocno działać! A dziś wracam do Was z nowym postem i tematem klasyków, bo przecież sezon weselny 2023 już za rogiem! Samochód klasyczny do ślubu

Samochód klasyczny do ślubu

WESELNY KLEKOT – Samochód klasyczny do ślubu

Wracam do Was z tym tematem, który wraz z Kamilem ( moim mężem ) uwielbiamy! Tymczasem klasyki Weselny Klekot i sesja, której nie miałam okazji tutaj wstawić, a tak bardzo ją lubię. Sesja została zorganizowana jakiś czas temu, ale postanowiłam, że nie może się obyć tutaj bez niej. Zacznę od tego, że dla wszystkich osób które jeszcze nie wiedzą wraz z moim mężem zajmujemy się wynajmem klasycznych samochodów do ślubu! Mięliśmy wynajmować je na terenie śląska, jednak w tym roku otwieramy się na nowe możliwości i wybieramy się w kierunku innych województw! Jestem na maxa zadowolona, że WESELNY KLEKOT tam mocno Wam się spodobał, a to dopiero początek ( mam nadzieję ) naszej drogi.

Samochód klasyczny do ślubu

W tym roku podjęliśmy masę fajnych współprac z podwykonawcami, które znów dają nam nowe możliwości! Również od tego roku, bardziej profesjonalnie zajęłam się fotografią z racji tego, oferta weselnego klekota będzie się coraz bardziej powiększać! Samochód klasyczny do ślubu! Wpadnijcie też koniecznie do nas na INSTAGRAMA

Weselny klekot – samochód na Twoje Wesele!

Samochód klasyczny do ślubu

W naszej ofercie posiadamy już 4 modele różnych klasyków do ślubu! Cherry Lady MG CABRIO, Czerwony Garbus, Zielony Garbus oraz Fiat 125p! Myślę, że dla każdego znajdzie się coś dobrego! W tym tygodniu czekają nas dni otwarte oraz fajne sesje stylizowane! Myślę, że wkrótce będę mogła wrzucić Wam kolejną dawkę inspiracji na ten sezon 2023! Narazie jednak zostawiam Was z piękną sesją, która mam nadzieję, Wam się spodoba! Trzymajcie kciuki za ten rok i śledźcie nasze poczynania! Samochód klasyczny do ślubu. Wpadnijcie też na stronę ORGANIZACJA WESELNA, tam zobaczycie więcej postów z tej kategorii.

WESELNY KLEKOT - klasyczne auto do ślubu Wodzisław Śląski
Samochód klasyczny do ślubu
Samochód klasyczny do ślubu

ORGANIZACJA SESJI:

Modelka : @celine.schmack @julkanoga_
Makijaż: @agapikamakeup @marta.kantor.makeup
Fryzura:@falove.hair
Miejsce: @kopalniaignacy
Samochody: @weselnyklekot
Organizacja: @mamplanweddingorganizer
Zdjęcia: @parzychphoto
Ledony: @ps.kochamciewynajem

 • Dorota
  19 stycznia 2023

  Piękne modelki i niesamowita sesja ślubna. <3

 • Paula
  26 stycznia 2023

  Ekstra!! Oba samochody są świetne

 • Ola
  28 stycznia 2023

  Rewelacyjna sesja. Piękne dziewczyny i sukienki.

 • Gosia
  29 stycznia 2023

  Świetne auta. Mają klimat.

 • Weronika
  29 stycznia 2023

  Cudownie, że jesteście tak zaangażowani w temat klasycznych samochodów do ślubu! Cieszę się na kolejne posty i sesje związane z klasycznymi samochodami do ślubu!

 • Wera
  6 lutego 2023

  Świetna sesja. Myślę, że taki samochód mógłby być świetny do każdej sesji

 • Pola
  7 lutego 2023

  Świetne te auta. Klasyczne to najlepszy wybór

 • Natalia
  9 lutego 2023

  Ten bordowy jest piękny, Myślę, że każdy by chciał taką sesję

Dodaj komentarz

Sesje świąteczne na śląsku! Weselny Klekot
Trendy ślubne 2023r