Sesje świąteczne na śląsku! Weselny Klekot

Opublikowano w: Sesje zdjęciowe

Hejka! Dziś chciałam się z Wami podzielić kadrami, które wyszły z mojej ręki! Jestem totalnie zakochana jeśli chodzi o klimat, jaki w tym roku udało nam się stworzyć! Wykorzystałyśmy kilka scenek, które idealnie nadały się na świąteczne tło. Nasze auta Weselny Klekot zrobiły tutaj największą świąteczną robotę.

Kadry z mojej ręki!

Nie ma co ukrywać dłużej, że w wolnym czasie robię sobie kilka kadrów! W tym roku zaczęłam od sesji świątecznych, jednak moje pomysły zaczęły przyspieszać! Chcemy z Kamilem stworzyć miejsce, które będziecie mogli odwiedzić i w którym każdy będzie czuł się jak w domu! Można powiedzieć, że plany już są, teraz projekt i realizacja! Długo myślałam nad tym gdzie mogę stworzyć takie miejsce … aż wkońcu pomysł sam się narodził. Oczywiście dziś pokażę Wam ujęcia które zrobiłam w tym roku, ale to dopiero początek! Już teraz oficjalnie zaczynam działać zdjęciowo dla jednej marki, ale też małymi krokami podchodzę do ślubów. Już jutro czekają mnie pierwsze ślubne kadry!

Sesje świąteczne na śląsku! Weselny Klekot

Mogę powiedzieć, że człowiek uczy się od najlepszych! Te zdjęcia wykonała Magda, moja przyjaciółka która jest niezastąpiona w tym co robi! To ona zaraziła mnie troszkę tą miłością do kadrów wysyłając mi ogromne ilości kadrów z pinteresta! Mam nadzieję, że będziemy dla siebie w tej kwestii wsparciem! Skąd taka decyzja? Uznałam, że w życiu czas na małe zmiany i małą rewolucję w poszukowaniu bezpiecznej przystani! Przecież całe życie nie będę pozować do zdjęć i sprzedawać ubrań! Oczywiście jest to moja ogromna pasja, jednak nie wyobrażam sobie tego w wieku 50 lat. Tak więc postanowiłam w roku 2023 rozwijać się pod tym kątem! Z pewnością skupię się bardziej na fotografii studyjnej! Fotografii noworodków, sesji ciążowych czy narzeczeńskich! Śluby to moje marzenie, jednak to pozostawiam profesjonalistom! … pamiętajcie zmiany są dobre, ale te przemyślane!

Czas na zmiany! Sesje świąteczne na śląsku!

Taka decyzja chodziła mi po głowie już pół roku! Szukałam szkoleń, przeglądałam rekwizyty, które mogę wykorzystać przy sesjach noworodkowych czy też zwracałam większą uwagę na kadry! Pomysł narodził się kiedy otrzymałam propozycję z jednej większej firmy na wykonywanie zdjęć dla ich marki! Później jakoś samo poszło. W fotografii jestem już kilka dobrych lat! Często działam zdjęciowo dla różnych marek, wykonuję wiele zdjęć typu flatlay, teraz jednak pora na człowieka! To mój kolejny pomysł i długo ukrywałam się z tą myślą, jednak zdałam sobie sprawę z tego, że to mój świadomy wybór, a zdanie innych przestało mnie interesować kilka dobrych lat temu. Tak więc mogę tylko prosić o mocno zaciśnięte kciuki w celu realizacji nowych wyzwań! Oczywiście w miarę swoich możliwości będę Wam zdradzać efekty!

Trzymajcie więc kciuki za rozwój sprawy i naszych nowych pomysłów! Cieszę się, że mój mąż jest totalnie za mną i bardzo mnie wspiera w tym kierunku! Razem możemy więcej! Zaczynamy dziś projekt, to nasz kolejny cel! Więcej możecie śledzić na Zatrzymuje Czas czyli w miejscu w którym obecnie się uczę i w miejscu w którym widzę ziarenko przyszłości i bezpiecznej otchłani.

 • Monika
  29 grudnia 2022

  Wspaniały klimat! 🙂

 • Aśka
  8 stycznia 2023

  Widzę, że autorka jest osobą, która lubi zmiany i rozwijać się w różnych dziedzinach. Fotografia jest jej pasją, a dzięki wsparciu przyjaciółki, która jest niezastąpiona w tym co robi, zdecydowała się rozwijać swoje umiejętności. Fajnie, że ma już pewne plany na przyszłość i wie, że chce skupić się na fotografii studyjnej. Zmiany są zawsze dobre, ale ważne, aby były przemyślane i dobrze przeprowadzone. Trzymam kciuki za rozwój fotograficznych umiejętności autorki!

 • Karina
  9 stycznia 2023

  Super pomysł. Szkoda że śniegu nie było

 • Anita
  10 stycznia 2023

  Tworzysz świetne aranżacje na sesje. <3

 • Oliwia
  15 stycznia 2023

  Śląsk jest piękny. Zdjęcia w tym stylu muszą pięknie wychodzic

 • Magda
  20 stycznia 2023

  Zdjęcia sesji świątecznej na Śląsku wyglądają pięknie, szczególnie z wykorzystaniem aut Weselny Klekot. Wykazujesz się dużą pasją do fotografowania i chęcią rozwijania swoich umiejętności w branży. Powodzenia 🙂

 • Ola
  23 stycznia 2023

  Fajnie go nazwałaś 😀 Klimatyczne miejsce

 • Ola
  28 stycznia 2023

  taka sesja to jest to. uwielbiam klasyczne samochody

Dodaj komentarz

Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot
Samochód klasyczny do ślubu