Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot

Opublikowano w: Czas wolny i hobby | Stylizacje
Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot

Hejka! Dziś przychodzę do Was z postem, Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot oraz z informacją gdzie kupić świąteczny sweter! Nie mogłam się doczekać tej publikacji! Materiał został stworzony wraz z Focus Park oraz sklepem C&A! Samochody, które widzicie na zdjęciach to auta z oferty Weselny Klekot! To co! Kto z Was był już na świątecznej sesji zdjęciowej? Dodatkowo zostawiam Wam link do sesji świątecznych, które odbyły się w ubiegłym roku – też warto zerknąć KLIK.

Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot

Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot

Nie ma co ukrywać, że to już drugi rok w którym organizujemy świąteczne sesje zdjęciowe z Weselnym Klekotem! Bardzo się cieszę, że sesje zaczęły cieszyć się sporym zainteresowaniem! Myślę, że wkrótce uda mi się opublikować tutaj kilka kadrów, które powstały w tym roku, jednak na razie czeka nas jeszcze pakowanie odbitek i dostarczenie zamówień do klientów. Wróćmy jeszcze na momencik do sesji śwątecznych, które odbywały się w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku w sesji udział wzięły 3 auta, a dokładniej: Fiat 125p, Ogórek VW T2, oraz Czerwono Bordowy Garbus, który w tym roku cieszył się największym zainteresowanie. Całą ofertę naszych samochodów możecie zobaczyć na stronie Weselny Klekot. Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot to już ostatni termin sesji świątecznych! Już w tą niedzielę 18.12 organizujemy ostatni dzień zdjęciowy. Oczywiście za rok również pojawią się zapisy więc już Was zapraszam!

Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot

Sesje świąteczne Wodzisław Śląski – Weselny Klekot

Nie tylko w tym roku tworzyłyśmy fajny świąteczny klimat, ale też powstały piękne kampanie! Tutaj możecie zaobserwować publikację dla marki Focus Park w Rybniku oraz sklepu C&A. Jestem dumna, że to kolejny rok w którym mogę tworzyć dla tak fajnych firm. Śledźcie bloga na bieżąco, ponieważ pojawi się jeszcze niejedna publikacja do końca roku. Dziś pędzę kręcić materiał o pomysłach na prezent świątecznych tak więc warto będzie odwiedzić. Koniecznie napiszcie jak podobają Wam się zdjęcia oraz aranżacja całego miejsca, które przygotowałyśmy wspólnie z Magdą. Mam nadzieję, że każdego roku uda nam się przygotować fajne i ciekawe scenki!

Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot
Sesje świąteczne śląsk WeselnyKlekot

Koniecznie wpadnijcie na stronę Weselny Klekot i zobaczcie nasze wszystkie auta!

 • Kasia
  16 grudnia 2022

  Świetny pomysł na sesję. Można sprawić sobie piękną pamiątkę

 • Natalia
  19 grudnia 2022

  Piękny świąteczny klimat. 🙂

 • Patrycja
  20 grudnia 2022

  Super aranżacja na świąteczną sesję. 🙂

 • Sara
  10 stycznia 2023

  Pięknie to wygląda. Sesje musiały być udane

 • Milena
  15 stycznia 2023

  Ślubne zdjęcia w świątecznym klimacie muszą wyglądać pięknie

Dodaj komentarz

Bo uśmiech to podstawa – Recenzja Omeo
Sesje świąteczne na śląsku! Weselny Klekot