Pomysł na Świąteczną sesję!

Opublikowano w: Lifestyle

To już kolejna odsłona i kolejny cykl poświęcony właśnie na świąteczne przygotowania! Mam dla Was cudowny materiał który chciałabym tutaj wykorzystać! Mam nadzieję, że uda się opublikować te wszystkie piękne sesje zdjęciowe. Pomysł na Świąteczną sesję z naszymi autami był bardzo spontaniczny, możecie zobaczyć nasze pierwsze poczynania w tym poście Sesja Świąteczna z Garbusem. Zapraszam Was do zobaczenia całości dzisiejszej publikacji. Dodatkowo przypominam, że zdjęcia powstały przy współpracy z Auta do Ślubu.

Pomysł na Świąteczną sesję!

Pomysł na Świąteczną sesję zdjęciową

Kochani! Uwielbiam organizować różne sesje zdjęciowe! Sprawia mi to ogrom frajdy i totalnie czuję, że żyję! Tak też było z tegoroczną sesją świąteczną z naszymi samochodami. W sesji udział wziął Fiat 125p oraz Zielony VW Garbus, oba samochody sprawdziły się świetnie! Do naszego Fiata przygotowaliśmy scenerię z ogniskiem i drewnem, zaś Garbus wpadał w klimaty typowo świąteczne jak choinka na dachu czy prezenty. To pamiątkowa sesja zdjęciowa, którą chciałabym wywołać, a zdjęcia zawiesić na ścianie. Moim zdaniem sesja wyszła bajecznie, a zdjęcia wykonała oczywiście Magda.

Pomysł na Świąteczną sesję!

Świąteczna sesja zdjęciowa z naszymi zabytkowymi samochodami

Jak dobrze wiecie, autka są z nami już drugi rok. Fiata kupiliśmy na nasz ślub, Garbus zaś pojawił się w maju tego roku. To najlepszy prezent jaki nas spotkał! Cały czas z Kamilem nie wierzymy, że to dzieje się naprawdę. Strasznie spodobał nam się wynajem samochodów na śluby i chcemy się tym zająć przyszłościowo. Mamy ogromną nadzieję, że z roku na rok będzie o nas głośniej. Jeśli ktoś z Waszej rodziny bierze ślub zachęcamy Was do zerknięcia na naszą stronę, będzie nam bardzo miło jak skorzystacie z naszych usług Auto do ślubu Śląsk. Postaram się, aby na blogu pojawiało się coraz więcej sesji z naszymi autkami! Obecnie panuje czas zimowy i staramy się, aby samochody jednak stacjonowały w garażu. Od marca rozpoczynamy sezon ślubny oraz sezon sesji zdjęciowych.

Świąteczna sesja zdjęciowa to super pamiątka!

Co roku będziemy organizować sesje zdjęciowe z naszymi autami. Uważamy, że to świetny pomysł na pamiątkę dla siebie oraz dla bliskich. Bardzo miłe spędzenie czasu oraz poznanie nowych ludzi. To był wspaniały rok za który bardzo Wam dziękujemy. Sesję zdjęciową wykonałyśmy dziewczynami przy lokalu Leśna Perła, który bardzo Wam polecamy! Mam nadzieję, że niebawem opublikuję tutaj więcej świątecznych kadrów, a na chwilę obecną życzę Wam powodzenia w przygotowaniach przedświątecznych i uciekam sama piec pierniczki i ubierać choinkę! Do zobaczenia…

Pomysł na Świąteczną sesję!
Pomysł na Świąteczną sesję!
Pomysł na Świąteczną sesję!

Zdjęcia wykonała: Magda Widenka | Nasze samochody: Auto do ślubu Śląsk

    Dodaj komentarz

    Świąteczna sesja z Garbusem
    Jak się ubrać na Święta Bożego Narodzenia