Recenzja Smartwatcha marki Garett

Opublikowano w: Lifestyle
Recenzja Smartwatcha marki Garett

Cześć! Długo zabierałam się do stworzenia tego posta, a to dlatego że musiałam przetestować sobie mój nowy Smartwatch Garett Women Karen w złotym kolorze. Długo czytałam na temat smartwatchy i słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat marki Garett. Smartwatche są przydatne nie tylko podczas uprawiania sportów, ale także podczas „załatwiania spraw na mieście” czy spaceru. Monitorują nasz sen, mierzą puls, ciśnienie, kroki, informują o połączeniach przychodzących i wiadomościach tekstowych. Pozwalają także na zdalne wykonywanie zdjęć przy pomocy telefonu i sterowanie muzyką w smartphonie. Smartwatch to jedno z lepszych urządzeń jakie pojawiło się na mojej drodze. Recenzja Smartwatcha marki Garett.

Recenzja Smartwatcha marki Garett

Smartwatch Garett Women Karen

To smartwatch damski posiadający mocno zaakcentowane cechy smartwatcha sportowego. To zegarek który zadba o Twoją kondycję oraz figurę, a dodatkowo będzie przypominał Ci o każdym zapisanym treningu. Zegarem marki Garett jest wodoodporny i nie zaszkodzi mu nawet półgodzinne zanurzenie. Urządzenie powiadamia nas o przychodzących połączeniach, mailach, SMS-ach a także o wiadomościach które przychodzą do nas z social media. Nie zawsze nasz telefon jest pod ręką i często omijają nas ważne połączenia czy wiadomości. Dodatkowo nie zdejmując do do spania, możemy otrzymać cenne informacje o przebiegu naszego snu. Ale to nie wszystko! Smartwatch Garett Women Karen posiada:

 • Pulsometr,
 • Ciśnieniomierz,
 • Pulsoksymetr

…. czyli narzędzia mierzące Twój puls, Twoje ciśnienie oraz natlenienie krwi, aby Twój trening był wydajny i jednocześnie bezpieczny. Recenzja Smartwatcha marki Garett.

Recenzja Smartwatcha marki Garett

Kilka słów na temat funkcji jakie daje nam Smartwatch Garett Women Karen – Recenzja Smartwatcha marki Garett

Zegarek posiada mnóstwo funkcji, które znacznie ułatwią nam funkcjonowanie oraz poprawą naszą kondycję.

 • Tryby sportowe, czyli funkcję dzięki której dowiemy się ile kalorii spalamy wykonując aktywność fizyczną. Specjalny algorytm przeliczy nasz wysiłek podczas biegania, pływania, jazdy rowerem czy uprawiając inny sport.
 • Krokomierz, urządzenie liczy wszystkie narze kroki przeliczając je na spalone kalorie.
 • Monitor snu zegarek pozwoli na monitorowanie Waszego snu i dzięki niemu dowiecie się ile czasy w nocy faktycznie przesypiacie.
 • Przypomnienie o braku aktywności to świetna funkcja, która do ćwiczeń zmobilizuje każdego. Jeśli masz problem z zabraniem się do codziennych treningów ustawiając odpowiedni przedział czasu w którym monitorowana będzie Twoja aktywność, a smartwatch kiedy uzna, że jest ona zbyt niska poinformuje Cię o tym.
 • Wymienny pasek, kolejne świetne rozwiązanie. Pamiętajcie, że paski są wymienne i jeśli nie chcecie bransolety, albo jeśli ulegnie ona zniszczeniu zawsze możecie ją wymienić.
 • Kolorowy wyświetlacz produkt jest przepełniony pięknymi i nasyconymi kolorami na wyświetlaczu!
 • Zdalny aparat coś dla wielbicieli, SELFIE! Jeśli używasz kijka do selfie, odstaw go na bok. Wystarczy, że telefon położysz w odpowiednim miejscu, a spust migawki zwolnisz za pomocą smartwatcha.
 • Produkt wodoszczelny posiada gwarancję na ciągłe zanurzenie do 30 minut, a także odporność na kurz i pył.
Recenzja Smartwatcha marki Garett

Dlatego zdecydowałam się właśnie na markę Garett Electronics?

Zacznę od tego, że miałam możliwość przetestowania tych produktów. Jednak długo zastanawiałam się nad kupnem różnych modeli, różnych marek. Garett Electronics przekonał mnie przede wszystkim jakością produktu oraz świetnym podejściem do klienta. Marka zapewnia profesjonalną obsługę przed- i wraz z pomocą techniczną. Garett Electronics posiada największą i najszerszą ofertę w smartwatchach, proponując modele dziecięce, dla dorosłych, sportowe, a także modele z wbudowanym systemem Android. Urządzenia marki Garett zmieniają standard życia.

Recenzja Smartwatcha marki Garett

Moja opinia na temat produktu Karen marki Garett

Pierwszy raz tak naprawdę mam do czynienia z takim sprzętem! Zegarek w tym momencie jest jedną z najlepszych rzeczy jaka mogła mnie spotkać. Bardzo długo zastanawiałam się czy to urządzenie spełni moje oczekiwania. Smartwatch jest naprawdę bardzo fajny, łatwy w obsłudze i nie zawiera zbędnych funkcji. Jestem przekonana, że będziecie z niego zadowoleni! Produkt dostępny jest na stronie Garett Electronics. Więcej tematyki lifestylowej na blogu znajdziesz tutaj

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

 • Anastazja Małecka
  11 stycznia 2021

  Od zawsze chciałam mieć smartwatcha, zaciekawiła mnie Pani tym modelem . Świetna recenzja, pozdrawiam :).

 • Łukasz Dolski
  12 stycznia 2021

  Super recenzja, akurat zastanawiałem się co kopić żonie na urodziny, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Liliowy dres Mosquito i długi kardigan
Stylizacja z błękitnym kompletem dresowym!