Pakowanie świątecznych prezentów

Opublikowano w: Lifestyle

To już chyba najwyższy czas, aby zapakować Świąteczne prezenty! Przyznać się! Kto z Was zrobił już to dużo szybciej, a kto czeka na ostatnią chwilę tak jak ja? Każdego roku powtarzam sobie, że za rok będę jeszcze bardziej przygotowana do Świąt Bożego Narodzenia. Uważam też, że systematyczności nie da się wypracować. Ja naprawdę, bardzo często chcę przygotować coś dużo szybciej, jednak wychodzi jak zwykle i dlatego też publikacja “Pakowanie Świątecznych prezentów” pojawiła się dopiero dziś. Mam jednak nadzieję, że są tutaj również tacy, którzy nawet nie mają jeszcze prezentów i ta publikacja może im się przydać. Tak więc zaczynajmy!

Pakowanie Świątecznych prezentów

Staram się każdego roku urozmaicać moje opakowania na prezenty. Nie kupuję gotowych torb, tylko sama staram się stworzyć coś indywidualnego. Zawsze moja rodzina jest bardzo zadowolona z opakowań, które przygotowałam, więc uważam, że warto się postarać, aby zrobić bliskim radość. Czasami tak naprawdę nie potrzeba drogich prezentów, może wystarczy zrobić coś dla bliskiej nam osoby własnoręcznie? Sam ładnie przystrojony papier, kilka gałązek, jutowy lub biało czerwony sznurek potrafią zdziałać cuda. Obiecuję, że za rok udostępnię Wam do druku karteczki do prezentów. Sama takie tworzę i projektuję, więc chętnie się podzielę z Wami w przyszłe Święta Bożego Narodzenia. Ja cześć kartek zrobiłam sama, a cześć kupiłam w sklepie. Zobaczcie sami czy spisałam się na szóstkę, czy tylko na marną dwóję.

Fotoksiążka – jeden z trafionych prezentów na Święta Bożego Narodzenia

To jest szczera prawda! Większość z Was na moim instagramie, dokładnie pod tym zdjęciem ZOBACZskomentowała, że takie prezenty są najpiękniejsze! Zgadnijcie do kogo w te Świąta, powędruje ta fotoksiążka? Oczywiście dla Babci. Tak niewiele wystarczy, aby uszcześliwić drugą osobę, wystarczy odrobina chęci i kreatywności, a radość gwarantowana. W te Święta już z pewnością nie zdążycie zamówić tej fotoksiążki, jednak to naprawdę dobry wybór na inne, kolejne okazje. Ja zamówiłam sobie trzy, jedną na prezent dla Babci, później Fotoalbum z naszego tegorocznego wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie oraz Minibook dla mojej Magdy (fotografki), która również przekazała ten prezent mamie.

 

Wszystkie produkty zostały zamówione na stronie PRINTU

Papier do Pakowania Świątecznych prezentów

Zawsze staram się wybierać takie, które są i minimalistyczne, ale też takie które przyciągają oko. W tym roku wybrałam klasyczny papier szary, czerwony w świąteczne wzory i uwaga uwaga biały w czarne choinki, którego obecnie nie ma na zdjęciu. Jeszcze jak widać na zdjęciach powyżej, bardziej neutralny kolor granat oraz prezenty zapakowane w tekturkę. Warto zakupić też czerwono-białe dodatki takie jak taśmy czy wstążki. Jestem pewna, że Wasi bliscy po otrzymaniu takiego prezentu będą bardzo zadowoleni. Zostawiam Was z fotorelacją z posta “Pakowanie Świątecznych prezentów” i zabieram się za kolejne przygotowania.
Zdjęcia wykonała Widenka Magdalena

    Dodaj komentarz

    PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT CZ.I – ŚWIĄTECZNE PIERNIKI!
    Wybieramy i stroimy choinkę – tradycja wigilijna