Baby Shower organizacja!

Opublikowano w: Lifestyle | Organizacja Weselna
Baby Shower organizacja!

Hej kochani! Dziś wyjątkowa publikacja – Baby Shower organizacja i wyjątkowe zdjęcia! Nie mogłam się doczekać kiedy ten wpis ujrzy światło dzienne. Organizacja to przecież cudowna sprawa! Nie ukrywam, że już za kilka dni troszkę więcej będę Wam mogła o niej opowiedzieć, ponieważ już 18 maja rusza mój nowy projekt, na który czekałam 5 lat! Dziś jednak zapraszam Was na bloga, abyście zobaczyli Organizację Baby Shower Martyny!

Baby Shower organizacja!

Baby Shower organizacja w plenerze!

Nie ma co ukrywać, że takie imprezy najlepiej jest zorganizować w plenerze. Wiadomo są one jednak ograniczone, jeśli chodzi o pory roku, ale uważam, że zawsze warto przenieść się w plener, aby stworzyć coś fajnego i klimatycznego! W przygotowaniu tej imprezy brało udział kilka osób i wszystkie te osoby zostaną oznaczone na samym dole posta. Postawiłyśmy na odcień kremowy oraz złote dodatki, które tworzyły jedną spójną całość. Zadbałyśmy również o dekoracje świetlne czyli napis świetlny BEST DAY EVER marki P.S.Kocham Cię, który wyeksponowany był na złotym kole. Dodatkowo pojawiły się dekoracje balonowe, które też pięknie się prezentowały i które możecie podejrzeć na zdjęciach. Dekoracje balonowe stworzyła dla nas Skrawek Pasji Handmade. Udostępniony został nam również kremowy piękny namiot od Leśna Perła oraz krzesła i stoły. Dekoracje kwiatowy wykonała cudowna Alexdekor!

Całą organizacją zajął się mój nowo powstający projekt oczywiście wraz z udziałem Magdy Fotografki. Już 18 maja w dniu moich 28 urodzin podejmuję ważną decyzję życiową czyli zaczynam organizować śluby. Oczywiście nie tylko śluby, ale też różne przyjęcia okolicznościowe takie jak właśnie Baby Shower! Liczę na to, że moja decyzja będzie słuszna. Już teraz mogę Was wstępnie zaprosić na moją nową stronę internetową Mam Plan – Wedding Organizer!

Baby Shower organizacja!

Organizacja imprez okolicznościowych w plenerze

Organizacją ślubów, konsultacji ślubnych oraz wesele chcę zająć się osobiście! Jednak jeśli chodzi o wieczory panieńskie, baby shower czy inne imprezy moje siły chcę połączyć z Magdą z którą już wspólnie otworzyłyśmy nasze P.S.Kocham Cię! Mam nadzieję, że spodoba Wam się to co robimy! Całą ofertę wstępną możecie zobaczyć na mojej stronie internetowej. Mam Plan – Wedding Organize, a oferta dostępna jest pod tym linkiem klik. Kolejny wpis na moim blogu będzie o organizacji! Będę mogła wreszcie dodać Wam tutaj sesją z którą zwlekam już jakiś czas! Tak więc już wkrótce projekt ujrzy światło dzienne. Koniecznie dajcie znać jak podoba Wam się organizacja baby shower! Już za rogiem czai się kolejny projekt, ponieważ będziemy działać nad organizacją dnia dziecka! #comingsoon

Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!
Baby Shower organizacja!

Czekam na Wasze komentarze! Koniecznie napiszcie jak Wam się podobał pomysł na organizację baby shower w plenerze! Już wkrótce kolejne realizacje więc będzie ciekawie! Śledźcie też moje konto na instagramie @rozaliafashion. Dodatkowo zerknijcie też na moje inne posty na blogu w których przewijało się mnóstwo fajnych przygotowań!

ORGANIZACJA: Mam Plan – Wedding Organizer | Magdalena Widenka | Dekoracje kwiatowe: Alexdekor | Wynajem namiotu: Leśna Perła | Dekoracje balonowe:Skrawekpasji | Tort Daria Zychma

  • Aneta
    18 maja 2022

    Bardzo ładny wystrój. ja nie potrafiłabym tego zorganizować

  • Klara
    20 maja 2022

    Bardzo ładny wystrój. Baby Shower to świetne wydarzenie

Dodaj komentarz

Dlaczego warto ćwiczyć na świeżym
powietrzu?
Mam Plan Wedding Organizer