Stylizacja – kremowy pleciony sweter i jeansy Mom Jeans!

Opublikowano w: Sesje zdjęciowe | Stylizacje

Czasem naprawdę nie trzeba daleko szukać idealnego miejsca, które świetnie wpasuje nam się w klimat stylizacji. Zawsze z Magdą jeździmy i szukamy odpowiednich miejsc, a tak naprawdę to co najpiękniejsze znajduje się w zasięgu naszej ręki. Tym razem było tak samo. Miałyśmy okazję zrobić kilka ujęć z Frytką (moim koniem) w poprzednim wpisie (link)… Obok tego miejsca mój tata każdego dnia pracuje sobie z drzewem, więc wykorzystałyśmy poukładane pnie i fajne tło! Dla mnie wyszło bomba! Najbardziej spodobała mi się kolorystyka zdjęć, którą udało uzyskać się w tym miejscu.

Sweter w warkocze i jeansy z wysokim stanem

Ostatnio to moje ulubione połączenie, czyli gruby oversizowy sweter i jeansy mom jeans. Kiedyś tylko rurki, teraz i te z poszerzanymi nogawkami. Im wyższe tym lepsze, im szersze tym bardziej ciekawe … W mojej szafie znajdują się głównie spodnie o kroju mom jeans, ponieważ w nich moja figura prezentuje się najlepiej. Lubię połączenie tych jeansów z grubymi plecionymi swetrami, sportowymi butami (lub traperami) i kapeluszem! Jest minimalistycznie kobieco i z klasą. Dopasowałam też biżuterię z którą nie rozstaję się na krok. Upodobałam sobie jedną markę i teraz wszystkie błyskotki tam zamawiam, a mowa o by dziubeka.

Jak zawsze czekam na Wasz odzew w komentarzach. Jestem ciekawa Waszej reakcji na tą stylizację, ponieważ takich spodni jeszcze tutaj nie było. Dajcie znać jak podobają Wam się zdjęcia i oczywiście najważniejsze – stylizacja! Miłego tygodnia ❤ Śledźcie mnie również na instagramie @rozaliafashion oraz @amluksusowylook tam znajdziecie mnie zdecydowanie częściej.

jeansy na-kd Lounge | sweter na-kd Lounge | buty na-kd Lounge

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

    Dodaj komentarz

    Lata lecą, a my nadal razem! Sesja zdjęciowa w stadninie dla marki NA-KD