Sesja zdjęciowa z koniem

Powiem Wam, że ostatnio śmiałyśmy się z Magdą , że Frytka przez te 12 lat miała już zrobionych tyle zdjęć – że mało który koń uczestniczył w tylu sesjach. Lubię czasami wstawiać tutaj jej zdjęcia, ponieważ wiem, że bardzo lubicie je oglądać. Zwierzęta automatycznie ocieplają klimat sesji i sprawiają, że wpis robi się bardzo klimatyczny. Sesja zdjęciowa z koniem

Sesja zdjęciowa z koniem

Lata lecą, a my nadal razem idziemy przez życie! Dokładnie 12 lat temu Frytka dołączyła do naszej rodziny. To był i w dalszym ciągu jest, bardzo trudny i wymagający czas. Koń to nie chomik i wiąże on się z ogromnymi obowiązkami. Gdyby nie pomoc rodziny – nie wiem w jaki sposób poradziłabym sobie z tym wszystkim! Cieszę się jednak z każdego wspólnie spędzonego dnia. Z tego, że mogę pojechać ją nakarmić, przeczyścić i czasami podenerwować. Koń to prawdziwy przyjaciel człowieka, tylko trzeba nauczyć się go słuchać. Mam nadzieję, że jeszcze dużo przed nami.

Sesja zdjęciowa z koniem

Przygotowałam dziś dla Was sesję zdjęciową wraz z marką NA-KD. Chciałam pokazać Wam ich jesienne piękne nowości! Zdecydowanie przypadły mi one do gustu i już niebawem opublikuję z nimi kolejne stylizacje. Z jesienno zimowej oferty marki NA-KD wybrałam swetry na-kd Lounge i jeansy na-kd Lounge. Uwielbiam ten model Mom Jeans! Krój tych spodni spełnił moje oczekiwania i co ważniejsze ładnie wyszczuplił sylwetkę. Gruby pleciony sweterek zamówiłam już z myślą długich jesiennych wieczorach, które uwielbiam. Golf jest bardzo mięciutki i fajnie komponuje się z jeansami. Strasznie lubię takie minimalistyczne stylizacje, które pasują i na wyjście ze znajomymi i na szybkie zakupy w galerii. Dajcie znać czy dzisiejsza Sesja zdjęciowa z koniem Wam się podobała?

Sesja zdjęciowa z koniem

Dajcie znać jak podoba Wam się klimat zdjęć na mojej stadninie? Zrobiłyśmy coś totalnie innego niż zwykle i jesteśmy zadowolone z Magdą z efektu! Czekam teraz na Wasz odbiór i komentarze! Przeczytajcie też więcej w temacie lifestyle TUTAJ.

Sesja zdjęciowa z koniem
Sesja zdjęciowa z koniem
Sesja zdjęciowa z koniem

swetry na-kd Lounge | jeansy na-kd Lounge

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

  • Angelika
    6 października 2020

    Cudnie! Uwielbiam konie, uwielbiam zwierzęta w ogóle – więc mnie od razu kupujesz takimi zdjęciami 🙂 Fajnie, że to nie był jednorazowy zachwyt, ale jesteście razem już tyle lat 🙂

  • Ola
    17 listopada 2020

    Piękny koń, nie dziwię się że miał tyle sesji ;d

Dodaj komentarz

Moja codzienna pielęgnacja – recenzja produktów marki Hyaluron N-Medical
Kremowy pleciony sweter i jeansy