Prosecco Van Wodzisław Śląski

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Prosecco Van Wodzisław Śląski

Hejka kochani! Dziś przychodzę do Was z naszym Prosecco Vanem czyli atrakcją która, świetnie sprawdzi się na różnych uroczystościach. Prosecco Van Bąbel to nasz najnowszy nabytek w ofercie Weselnego Klekota! Dziś troszkę zdjęć z Dnia Otwartego w Ślubnych Trendach więc serdecznie zapraszam do oglądania! Prosecco Van Wodzisław Śląski

Prosecco Van Wodzisław Śląski

Kochani, na dniu otwartym pojawiło się mnóstwo ciekawych firm, które nie tylko przyczyniły się do stworzenia pięknego dnia, czyli Letniego powiewu lata, ale też wszyscy podwykonawcy udali się na sesję zdjęciową! Już niebawem zobaczycie efekty tej sesji, jednak na ten moment dzielę się z Wami pięknymi kadrami! Zdecydowanie ostatnio sporo się dzieje w branży ślubnej, dlatego też jest mnie tutaj troszeczkę mniej! Mam jednak nadzieję, że wszystko jednak z czasem się ustabilizuje! Prosecco Van Wodzisław Śląski to świetne rozwiązanie na różne uroczystości.

Prosecco Van Wodzisław Śląski

Prosecco Van ślubne trendy

Otwarcie ślubnych trendów było ogromnym wydarzeniem, natomiast to nie wszystko! Będą pojawiały się cykliczne dni otwarte oraz sesje zdjęciowe w których my chętnie z Weselnym Klekotem będziemy brali udział! Więc zapraszam Was do śledzenia nas na bieżąco! Prosecco Van Wodzisław Śląski – Weselny Klekot . Już niebawem wrzucę Wam, jak przebiegał cały ten dzień oraz pokażę efekty naszej sesji! Moi drodzy, że tak powiem Coming Soon! Koniecznie zobaczcie też więcej publikacji z naszym Vanem! KLIK. Śledźcie również profil marki Ślubne Trendy, bo tam dzieją się cuda! Zaczynamy coraz częściej działać nad sesjami stylizowanymi więc będzie czym się inspirować.

Prosecco Van Wodzisław Śląski

Prosecco Van na Twoją uroczystość!

Jeśli szukacie więc na swoje wesele lub inną uroczystość VANA, koniecznie skontaktujcie się z nami! Stworzyliśmy fajną ofertę nie tylko pod wesela, ale również na urodziny czy wieczory panieńskie! Ostatnio nasza oferta coraz bardziej się rozszerza więc tym bardziej przygotowaliśmy dla Was masę fajnych rozwiązań! Koniecznie wpadnij do Ślubnych Trendów oraz do nas na stronę Weselnego Klekota. Słyszymy się niebawem w kolejnych pubikacjach!

Prosecco Van Wodzisław Śląski
prosecco van śląsk
prosecco van śląsk
prosecco van śląsk
prosecco van śląsk
prosecco van śląsk

ZDJĘCIA: Mrugawka | Studio Kreatywne | Cuda Wianki

 • Beata
  22 czerwca 2023

  Bardzo podoba mi się ten bar na kółkach. Na wesele to ekstra opcja

 • Dominik z fotokuszynski.com
  27 czerwca 2023

  Bardzo ciekawa oferta. Również zauważam, że branża ślubna jest bardzo dynamiczna i pełna nowych rozwiązań. Prosecco Van Wodzisław Śląski to z pewnością świetna opcja na różnego rodzaju przyjęcia.

 • Aleksandra
  29 czerwca 2023

  Wow, Prosecco Van to naprawdę świetna atrakcja na różnego rodzaju uroczystości! Na pewno dodaje niepowtarzalnego uroku i elegancji.

 • Alicja
  30 czerwca 2023

  Naprawdę świetnie to wygląda. Duży plus jest taki, że Prosecco Van sprawdzi się praktycznie wszędzie. Wesela, uroczystości rodzinne czy festiwale. Uniwersalnie i każdemu przypadnie do gustu 🙂

 • Majka
  30 czerwca 2023

  Zdjęcia z Dnia Otwartego w Ślubnych Trendach są piękne, cieszę się, że mogę zobaczyć kulisy tego wydarzenia. Super, że oferta Weselnego Klekota się rozszerza! 🙂

 • Dominika
  3 lipca 2023

  Widać, że Dzień Otwarty w Ślubnych Trendach był niezwykle udany! Piękne kadry.

Dodaj komentarz

Wesele w plenerze Proseccovan śląsk
Trendy na plaży