Wesele w plenerze Proseccovan śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna
Wesele w plenerze Proseccovan śląsk

Cześć! Dziś temat, który znów jest bliski mojemu sercu, czyli wesele w plenerze! Chciałabym ten materiał podzielić na kilka części, ponieważ mamy przepiękną pamiątkę wraz z Weselnym Klekotem. Zdecydowanie wspólne projekty z branżą ślubną przynoszą wiele dobrego i totalnie można się zainspirować! Tak też było tym razem! Zorganizowałam sesję na swoim koncie firmowym Mam Plan Wedding Organizer więc zapraszam do odwiedzenia! Wesele w plenerze Proseccovan śląsk

Prosecco Van śląsk

Wesele w plenerze proseccovan

Słuchajcie! Wesele w plenerze to naprawdę świetne rozwiązanie. Gdybym tylko drugi raz brała ślub z pewnością urządziłabym takie przyjęcie! Za nami z Kamilem już prawie 3 lata po ślubie, ale w dalszym ciągu post widnieje na blogu, więc można wrócić wspomnieniami – NASZ ŚLUB.

Wesele w plenerze Proseccovan śląsk

Wesele w plenerze można przygotować na kilka sposobów! Mam dla Was dziś masę fajnych inspiracji i chciałabym Was zachęcić właśnie do organizacji takiego wydarzenia! Oczywiście osobiście bardzo chętnie Wam w tym pomogę. Dziś na blogu chciałabym pokazać Wam jaką sesję stylizowaną udało nam się stworzyć. Tematem przewodnim był Prosecco Van Weselny Klekot, ale też chcieliśmy pokazać Wam jak fajnie i prosto można to urządzić. Wesele w plenerze Proseccovan śląsk to świetna alternatywa dla klasycznych polskich wesel!

Wesele w plenerze Proseccovan śląsk

Prosecco Van śląsk

Kochani! Wreszcie też udało się pokazać Wam w całej odsłonie naszego Prosecco Vana! Wesele w plenerze z proseccovan to naprawdę super rozwiązanie! Zobaczcie sami, wystarczy tylko rozłożyć strefę chilloutu, która znajduje się w ofercie Weselnego Klekota i macie genialną imprezę! Z kega leje się pyszne, zimne i schłodzone Prosecco, a w między czasie możecie otrzymać dobrego drinka, to naprawdę super rozwiązanie! Jestem ciekawa co Wy sądzicie na ten temat? Osobiście obiecałam sobie, że moje 30-ste urodziny zrobię sobie w plenerze! Prosecco Van idealnie sprawdzi się na takich imprezach. Prosecco Van śląsk to nie tylko fajne rozwiązanie na ślubne organizacje, ale też na różnego rodzaju otwarcia sklepów czy piknik! Mówię Wam, przemyślcie sprawę! Jeździmy na terenie całego śląska, ale też odwiedzamy w tym roku Kraków, Wrocław i Warszawę! Bąbel Prosecco Van w tym roku troszkę sobie pozwiedza!

Wesele w plenerze Proseccovan śląsk

Prosecco Van bąbel Weselny Klekot

Aktualnie nasz Bąbel Prosecco Van znajduje się w fajnym miejscu o którym wkrótce Wam opowiem! Ślubne Trendy czyli nowość na Polskim runku … tak jak mówię pozostawiam ten temat jeszcze w tajemnicy i wrócę do Was niebawem z fotorelacją z tego wydarzenia. Na ten moment chciałabym Wam pokazać alternatywę i fajny pomysł na organizację uroczystości w plenerze.

Wesele w plenerze Proseccovan śląsk
Prosecco Van Śląsk
Wesele w plenerze Proseccovan śląsk

Kochani, a na sam koniec publikuję tutaj wszystkich podwykonawców!

prosecco van: @weselnyklekot | fotograf: @katiemoon.pl | film: @yoursfreezeframe | organizacja: @mamplanweddingorganizer | miejsce: @jordaszka | modelki: @atenapander @mrmilleros @xsvbikx @___kasiulek | makijaż: @magdalena_sadowska_makeup @naoku_makeup | fryzury: @julia.czesze @falove.hair | suknie ślubne: @melove_dress | biżuteria: @adreamtwig | kurtki: @wypozycz.jeansowke | dekoracje: @inkszy_fajer | kwiaty: @kwiaciarniaubrygidy | słodkości: @cukrowa_rybnik | model: @lucek_is_back

    Dodaj komentarz

    Wiosenna sesja zdjęciowa! i troszkę na temat Notably