Mustang na Wesele Śląsk

Opublikowano w: Organizacja Weselna | Stylizacje

Hejka! Przychodzę do Was z nowością w ofercie Weselnego Klekota! Mamy nowość w ofercie Weselnego Klekota i serdecznie Was zapraszamy do zapoznania się z ofertę! W naszej ofercie znajdziecie kilka modeli samochodów, a niebieski Mustang to jest nasza nowość! Zapraszamy więc do wynajmu Weselnego Klekota! Więcej znajdziecie na stronie internetowej weselnyklekot.pl. Mustang na Wesele Śląsk

Mustang na Wesele Śląsk

Mustang na Wesele Wodzisław Śląski

W naszej ofercie znajduje się kilka modeli klasycznych samochodów! W tym sezonie rozpoczynamy wynajem Weselnego Klekota. Tworzymy również kilka sesji stylizowanych oraz wybieramy się na różne wydarzenia ślubne, między innymi Targi oraz Dni otwarte. Jeśli chcecie śledzić nasze poczynania to serdecznie Was zapraszamy. Na moim blogu już kilka razy pojawiała się tematyka ślubnych samochodów! Możecie o wszystkim przeczytać w kategorii Organizacji Weselnej. Mustang na Wesele Śląsk to dobry wybór klasyka w tym wyjątkowym dniu! Długo zastanawialiśmy się z mężem nad wyborem koloru, jednak stwierdziliśmy, że jest mocno wyjątkowy! Strasznie nam się spodobał więc postanowiliśmy wprowadzić go do naszej oferty.

Mustang na Wesele Śląsk

Sesja zdjęciowa dla marki Focus Park w Rybniku & New Yorker!

Kochani jak dobrze wiecie w dalszym ciągu działam wraz z marką Focus Park w Rybniku i często tworzymy fajne i wspólne sesje zdjęciowe! Tym razem również nie obyło się bez fajnych kadrów! Sesja dla marki New Yorker strasznie mi się spodobała z naszym nowym nabytkiem! Totalnie moja stylistyka zdjęć, jedynie ten śnieg, ale na to już niestety wpływu nie mamy! Teraz nic tylko odliczać do wiosny! Koniecznie zapoznajcie się z ofertą New Yorker, którego sklep stacjonarny mieści się właśnie w Focusie w Rybniku. Ten komplet, który udało mi się zaprezentować na zdjęciach pochodzi z najnowszej kolekcji! Tak więc jazda na zakupy!

Mustang na Wesele Śląsk

Weselny Klekot samochód na Twoje Wesele

Postaram się coraz częściej na blogu wrzucać Wam nasze smaczki z realizacji! Powolutku, małymi kroczkami zbliża się sezon weselny, tak więc przygotowujemy się na maxa! Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla naszych Par wyjątkowy! Mustang na Wesele Śląsk to bardzo dobry wybór! Na razie jeszcze jesteśmy na etapie wszelkich, delikatnych poprawek, ale już za kilka miesiący samochód wyruszy na swoje pierwsze wesele. Trzymajcie za nas kciuki kochani!

Mustang na Wesele Śląsk

Mustang na Wesele Śląsk

Mustang na Wesele Śląsk

Mustang na Wesele Śląsk
Mustang na Wesele Śląsk
Mustang na Wesele Śląsk
Mustang na Wesele Śląsk
Mustang na Wesele Śląsk
Mustang na Wesele Śląsk

Wpadaj też na naszego instagrama WESELNYKLEKOT

Zdjęcia wykonała: Magdalena Widenka

Dodaj komentarz

Prosecco Van Wodzisław Śląski, Śląsk
Prosecco Van Śląsk